Sākums » Farmācija » “Olainfarm” nosauc par šā gada eksporta čempionu
“Olainfarm” nosauc par šā gada eksporta čempionu

“Olainfarm” nosauc par šā gada eksporta čempionu

Šogad Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2014” eksporta čempiona titulu ieguva farmācijas uzņēmums AS “Olainfarm”, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirza no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā. Pērn šis tituls tika būvuzņēmumam AS “UPB”.

Vēl viens farmācijas uzņēmums – SIA “Larifāns” – uzvarēja kategorijā “Inovatīvākais produkts” ar pretvīrusu un imūnmodulējošo preparātu “Larifan”.

Katras kategorijas pirmās un otrās vietas ieguvējiem būs iespēja piedalīties apmaksātos darījumu braucienos – tostarp valsts augstāko amatpersonu ārvalstu vizītēs, LIAA organizētajās tirdzniecības misijās, kā arī individuālos darījumu braucienos. Savukārt trešo vietu ieguvēji saņēma apmaksātu reklāmas laukumu kādā no LIAA informatīvajiem materiāliem. Visiem laureātiem piešķirta iespēja izmantot konkursa “Eksporta un inovācijas balva 2014” laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Informācija par visiem konkursa laureātiem ievietota LIAA mājaslapā ar tiešsaisti uz uzņēmumu mājaslapām.

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva” tiek rīkots jau desmito gadu, un šogad konkursā kopumā tika iesniegts 101 pieteikums no uzņēmumiem visā Latvijā. No tiem žūrijas komisija atlasīja un konkursa otrajai kārtai virzīja 29 uzņēmumus, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

 

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.