Sākums » Farmācija » “Olainfarm” piederošā tīkla “Latvijas aptieka” apgrozījums pērn audzis par 4,5%
“Olainfarm” piederošā tīkla “Latvijas aptieka” apgrozījums pērn audzis par 4,5%

“Olainfarm” piederošā tīkla “Latvijas aptieka” apgrozījums pērn audzis par 4,5%

Zāļu ražotājam “Olainfarm” piederošās SIA “Latvijas aptieka” apgrozījums pagājušajā gadā bija 27,595 miljoni eiro, kas ir par 4,5% vairāk nekā 2019. gadā, savukārt peļņa pieauga par 11%, sasniedzot 1,291 miljonu eiro, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugums sasniegts, neraugoties uz Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem tirdzniecības ierobežojumiem, kas skāra arī aptiekas.

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmumam izdevies piesaistīt jaunus klientus, kā arī paplašināt individuālās apkalpošanas stratēģiju. Tāpat rezultātu nodrošināja atsevišķu preču grupu pārdomāta un sistemātiska pārdošanas veicināšana un vairāku aptieku telpu rekonstrukcija, optimizēšana un/vai paplašināšana.

Šogad uzņēmums plāno saglabāt un attīstīt savas pozīcijas Latvijas tirgū, teikts vadības ziņojumā. Plānots paplašināt darbību e-komercijas un digitālā mārketinga virzienā, veikt produktu portfeļa optimizāciju un attīstīt sadarbību ar segmentētām klientu kategorijām.

2020.gada beigās “Latvijas aptiekai” piederēja 68 aptiekas visā Latvijā un kosmētikas vairumtirdzniecības noliktava. 2019.gadā “Latvijas aptieka” strādāja ar 26,401 miljona eiro apgrozījumu un peļņu 1,163 miljonu eiro apmērā.

“Latvijas aptieka” reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 15 650 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir “Olainfarm”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.