Sākums » Farmācija » “Olainfarm” ražošanas ēkā sprādzienā un ugunsgrēkā cietušais un bojāgājušais
“Olainfarm” ražošanas ēkā sprādzienā un ugunsgrēkā cietušais un bojāgājušais
"Olainfarm" aukstumstacijas telpas. Foto: no "Olainfarm" arhīva.

“Olainfarm” ražošanas ēkā sprādzienā un ugunsgrēkā cietušais un bojāgājušais

Olainē, 26. novembrī, īsi pirms pusnakts farmācijas uzņēmuma “Olainfarm” ražošanas ēkā noticis sprādziens un izcēlies plašs ugunsgrēks, kura rezultātā ir viens cietušais un viens bojāgājušais, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola aģentūru LETA informēja, ka piektdien plkst. 23.43 VUGD saņēma izsaukumu uz Rūpnīcu ielu, kur angāra tipa vienstāva dzelzsbetona ražošanas ēkā notikusi tehnoloģiskas iekārtas eksplozija, kā rezultātā telpā izcēlies ugunsgrēks, degot arī kādai ķīmiskai vielai.

Kopējā degšanas platība ir apmēram 144 kvadrātmetri.

Notikuma vietā atrasts viens bojāgājis cilvēks. Vēl viens cilvēks no ēkas evakuēts un bija cietis. Viņš nodots mediķiem.

Plkst. 1.34 ugunsgrēks lokalizēts, taču apkārtnes iedzīvotāju evakuācija nebija nepieciešama. Informācija par notikumu nodota arī Valsts vides dienestam.

Notikuma vietā strādāja 36 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot glābšanas un tehnisko automobili, ķīmijas automobili, četras autocisternas, kā arī vienas autokāpnes.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.