Sākums » Farmācija » Par aptieku izvietojuma kritēriju atcelšanu viedokļi atšķiras
Par aptieku izvietojuma kritēriju atcelšanu viedokļi atšķiras

Par aptieku izvietojuma kritēriju atcelšanu viedokļi atšķiras

Diskusijas par iespējamu aptieku izvietojuma kritēriju atcelšanu sit augstu vilni. Nozares atbildīgās institūcijas vēl gan nav nonākušas līdz šāda jautājuma izskatīšanai, taču sabiedriskās domas viļņošanos izraisījis septiņu farmaceitu iesniegums Satversmes tiesai ar aicinājumu atcelt šos ierobežojumus.

Aicinām arī portāla lasītājus piedalīties diskusijā, ievadam piedāvājot izlasīt divus viedokļus, kas izskanējuši mediju telpā.

Edgars Zelderis, jurists: http://www.delfi.lv/news/comment/comment/edgars-zelderis-meli-un-patiesiba-par-jaunu-aptieku-atversanu-strunts-par-bitem-ka-tik-medus.d?id=45684616

Uldis Osis, ekonomists, AS “Grindeks” padomes loceklis: https://uldisosis.wordpress.com/2015/03/12/tirgus-mehanismi-un-valsts-regulesana-aptieku-biznesa/

 

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Tad jau notāriem un ģimenes ārstiem, kuru darbība arī ir ierobežota ar likumu un to skaits ir ierobežots pa konkrētām Latvijas vietām ir jāraksta iesniegums satversmes tiesā, jo jauni studijas 2002.gadā pabeiguši cilvēki nevar realizēt savas cilvēktiesības šajās jomās un tā var atrast vēl un vēl jomas.!!!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*