Sākums » Farmācija » Par “Olainfarm” padomes priekšsēdētāju iecelts Juris Bundulis, par uzņēmuma valdes locekli – Jānis Leimanis
Par “Olainfarm” padomes priekšsēdētāju iecelts Juris Bundulis, par uzņēmuma valdes locekli – Jānis Leimanis
Foto - no LFB arhīva.

Par “Olainfarm” padomes priekšsēdētāju iecelts Juris Bundulis, par uzņēmuma valdes locekli – Jānis Leimanis

Par zāļu ražotājas AS “Olainfarm” padomes priekšsēdētāju ir iecelts Juris Bundulis, par padomes priekšsēdētāja vietnieku – Sandis Petrovičs, savukārt par uzņēmuma valdes locekli iecelts Jānis Leimanis, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

“Olainfarm” padome ir apstiprinājusi Leimani par valdes locekli. “Olainfarm” valdē darbu turpina valdes locekļi Elena Bušberga, Signe Baldere-Sildedze un Raimonds Terentjevs.

Kopš 2020. gada Leimanis ir padomes loceklis VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”. Kopš 2004.gada Leimanis ir SIA “JL Index”, SIA “Private” valdes loceklis, atbildīgs par uzņēmumu attīstību, operacionālo vadību. No 2019. līdz 2020.gada februārim bijis SIA “CatchSmart” valdes loceklis, atbildīgs par uzņēmuma darbību, operacionālo vadību, programmēšanas pakalpojumu valsts iestādēm un ministrijām uzsākšanas īstenošanu.

Savukārt no 2016.gada līdz 2018.gadam Leimanis bijis SIA “Clean R” valdes priekšsēdētājs, atbildīgs par uzņēmuma stratēģisko attīstību un ikdienas vadību. No 2015.gada līdz šim brīdim Leimanis ir SIA “Jēkabpils kokapstrāde” valdes priekšsēdētājs, kas atbildīgs par uzņēmuma stratēģisko attīstību, darbības reorganizāciju un akcionāru interešu nodrošināšanu.

Leimanis Rīgas Tehniskajā universitātē ir ieguvis inženiera organizatora kvalifikāciju ražošanas organizācijas specialitātē un bakalaura grādu mehānikā. Viņam ir Zvērinātu sertificētu grāmatvežu asociācijas ACCA kvalifikācija. Tāpat viņš ieguvis Uzņēmumu reģistra mantisko ieguldījumu novērtēšanas eksperta kvalifikāciju aizdevumu kapitalizācijā, biznesa, finanšu aktīvu un saistību novērtēšanā. Leimanis pabeidzis Rīgas Ekonomikas augstskolas (“SSE Rīga”) “Mini MBA” programmu. Leimanis Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta biedrs.

Leimanim netieši pieder 10 521 “Olainfarm” akciju.

Papildinot iepriekš publicēto informāciju par “Olainfarm” padomes locekļiem, paziņojumā biržai norādīts, ka jaunievēlētajai uzņēmuma padomes loceklei Irinai Maliginai netieši pieder 1 097 051 “Olainfarm” akcija.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.