Sākums » Farmācija » Par “Olainfarm” ugunsgrēka radītajiem zaudējumiem un iemesliem spriest vēl ir pāragri
Par “Olainfarm” ugunsgrēka radītajiem zaudējumiem un iemesliem spriest vēl ir pāragri
Foto - no "Olainfarm" arhīva.

Par “Olainfarm” ugunsgrēka radītajiem zaudējumiem un iemesliem spriest vēl ir pāragri

Par farmācijas uzņēmumā “Olainfarm” piektdien notikušo ugunsgrēku un tā radītajiem zaudējumiem spriest ir pāragri, informācijas aģentūrai LETA atzinis “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Jānis Buks.  Tāpat viņš paudis, ka ugunsgrēka izcelšanās iemesli pašlaik nav zināmi.

“Patlaban mūs vairāk satrauc cietušo ģimenes un tas, kā varam tām palīdzēt, ko noteikti arī darīsim,” piebildis Buks.

“Visas uzņēmuma vadības vārdā izsaku visdziļāko līdzjūtību bojāgājušās kolēģes ģimenei. Mēs no uzņēmuma puses sniegsim visu nepieciešamo atbalstu. Tāpat visu šajā situācijā nepieciešamo aprūpi un palīdzību sniegsim arī cietušajai kolēģei un viņas ģimenei. Mēs sadarbojamies ar atbildīgajām institūcijām negadījuma apstākļu noskaidrošanā, un sniegsim papildus informāciju, kad mūsu rīcībā būs jaunas ziņas par notikušo,” teicis Buks.

Vaicāts par vispārēju nelaimes ietekmi un “Olainfarm” darbību, Buks norādījis, ka uzņēmums pret šādiem atgadījumiem ir apdrošināts, vienlaikus ražošana var tikt turpināta kādā no citām telpām, kas izvietotas vairāk nekā 40 hektāru lielajā teritorijā.

Jau ziņojām, ka 26. novembrī īsi pirms pusnakts farmācijas uzņēmuma “Olainfarm” ražošanas ēkā noticis sprādziens un izcēlies plašs ugunsgrēks, kura rezultātā cieta viens cilvēks, bet vēl viens cilvēks gāja bojā. Saskaņā ar sākotnējo informāciju vienstāva ražošanās ēkā bija notikusi tehnoloģiskas iekārtas eksplozija, kā rezultātā telpā izcēlies ugunsgrēks un izveidojies spēcīgs sadūmojums. Notikuma vietā dega angāra tipa dzelzsbetona ražošanas ēka un ķīmiska viela 144 kvadrātmetru platībā.

Ēkā tika atrasts viens bojāgājis cilvēks. Viens cilvēks no ēkas tika evakuēts un bija cietis, un tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 3.29. Notikuma vietā strādāja 36 ugunsdzēsēji glābēji.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.