Sākums » Farmācija » Par “Repharm” padomes priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Leibovičs
Par “Repharm” padomes priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Leibovičs
Foto - no AS "Repharm" arhīva.

Par “Repharm” padomes priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Leibovičs

Par veselības uzņēmumu grupas “Repharm” padomes priekšsēdētāju ievēlēts Andrejs Leibovičs, ziņi nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Līdzšinējais padomes loceklis Dins Šmits turpmāk būs padomes priekšsēdētāja vietnieks.

Padomes sastāvā kā padomes loceklis turpinās darbu līdzšinējais padomes priekšsēdētājs Vadims Telica kopā ar “Repharm” padomes locekļiem Aleksandru Livšicu, Deimanti Jesuinaiti un neatkarīgo padomes locekli Juri Bunduli.

“Veicot izmaiņas padomes sastāvā, “Repharm” turpina aizsākto vērienīgo uzņēmuma korporatīvās struktūras un uzņēmumu pārvaldības pilnveidi,” pauda Šmits.

“Repharm” ir veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupa, kas apvieno “Sentor Farm aptiekas” (zīmols “Mēness aptieka”), AS “Veselības centru apvienība”, SIA “Centrālā laboratorija”, “Rīgas farmaceitiskā fabrika” un zāļu lieltirgotavu “Recipe Plus”.

“Repharm” uzņēmumu grupa ir izveidota 2009.gadā. 2019.gadā “Repharm” koncerna apgrozījums bija 283,008 miljoni eiro, bet koncerna peļņa bija 34,56 miljoni eiro.

“Repharm” patiesie labuma guvēji, pēc “Firmas.lv” datiem, ir vairākas Latvijas privātpersonas – Roberts Tavjevs, Jānis Oskerko, Mihails Lurje, Aleksandrs Livšics, Andrejs Leibovičs, Sergejs Korņijenko, Josifs Apts un Jeļena Ņikitina.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.