Sākums » Farmācija » Par “Tamro Latvija” vadītāju un vairumtirdzniecības direktori kļuvusi Nataļja Rešetņaka
Par “Tamro Latvija” vadītāju un vairumtirdzniecības direktori kļuvusi Nataļja Rešetņaka

Par “Tamro Latvija” vadītāju un vairumtirdzniecības direktori kļuvusi Nataļja Rešetņaka

Šī gada 17.martā par Baltijā lielākā farmaceitisko produktu izplatītāja “Tamro Baltija” vadītāju Latvijā kļuvusi Nataļja Rešetņaka. Līdz ar N.Rešetņakas stāšanos amatā valdes locekles amatu atstājusi Dita Martinsone, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

“Vairumtirdzniecības direktores amata pienākumi ietvers iepirkumu, pārdošanas un loģistikas procesu vadību Latvijā. Turklāt veiktās strukturālās pārmaiņas ļaus vairāk pievērsties tieši vietējam tirgum un īstenot “Tamro Baltija” attīstību. Tā ir pozitīva ziņa klientiem, jo pārmaiņas ir vērstas uz maksimālu tuvināšanos klientam vietējos tirgos, tajā pašā laikā saglabājot zināšanas un līdzšinējo efektivitāti, kas sasniegta, strādājot kopējā Baltijas tirgū,” paziņojumā presei stāsta N.Rešetņaka.

Līdzīga “Tamro Baltija” vairumtirdzniecības struktūra tiks ieviesta arī Igaunijā un Lietuvā, kur vairumtirdzniecības direktora amatus attiecīgi ieņems Janno Kurgs un Dainius Serafimas. Savukārt “Tamro Baltija” vairumtirdzniecības vadītāja amatu ieņems līdzšinējais “Tamro Baltija” rīkotājdirektors Leons Jankelevičs.

“Tamro Baltija” kā “Phoenix” grupas uzņēmums ir vadošais Eiropas farmācijas produktu izplatītājs Baltijā. Tā pārdošanas apjomi ir 250 miljoni eiro gadā. Baltijas reģionā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 1200 darbinieku. “Tamro Baltija” pieder BENU aptieku tīkls, kurā pašlaik ietilpst vairāk nekā 200 aptieku, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.