Loading Pasākumi

Iepriekšējie Pasākumi

Pasākumi Search and Views Navigation

Atrast Pasākumu

Pasākums Views Navigation

Pasākumi Search

Februāris 2022

LFB valdes sēde

Februāris 17

2022. gada 17. februārī notiks kārtējā Latvijas Farmaceitu biedrības valdes sēde.   Sīkāka informācija - pa tālruni: 67280522.

Vairāk »

Marts 2022

LFB valdes sēde

Marts 17

2022. gada 17. martā notiks kārtējā Latvijas Farmaceitu biedrības valdes sēde.   Sīkāka informācija - pa tālruni: 67280522.

Vairāk »

LFB konference

Marts 23
Bellevue Park Hotel Riga, Slokas iela 1
Rīga, Latvija
+ Google Karte

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) 23. martā aicina farmācijas speciālistus uz LFB konferenci par šobrīd aktuālo tēmu “Psihisko slimību pacientu farmaceitiskās aprūpes aspekti”. Konferences norises vieta: viesnīca Bellevue Park Hotel Riga, Slokas ielā 1, Rīgā (zāle Paris I). Konferencē būs iespēja noklausīties psihoterapeites prof. Guntas Ancānes lekciju, kuras laikā  farmācijas speciālistiem   tiks sniegti  daži ieteikumi pārdomām par esošo situāciju, kā strādāt ar aizkaitinātiem, dusmīgiem  pacientiem pasargājot savu emocionālo stāvokli.   Ārsts-psihiatrs, prof.  Māris Taube iepazīstinās dalībniekus ar atkarību izraisošām vielām psihiatrijā, ar…

Vairāk »

Aprīlis 2022

LFB valdes sēde

Aprīlis 14

2022. gada 14. aprīlī notiks kārtējā Latvijas Farmaceitu biedrības valdes sēde.   Sīkāka informācija - pa tālruni: 67280522.

Vairāk »

LFB konference Rēzeknē

Aprīlis 22
“Zeimuļs”, Krasta iela 31
Rēzekne, Latvia
+ Google Karte

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) 2022. gada 22. aprīlī aicina farmācijas nozares speciālistus uz reģionālo konferenci “Dažādu infekcijas slimību pacientu farmaceitiskās aprūpes aktualitātes”. Norises vieta:  Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs "Zeimuļs", Krasta iela 31, Rēzekne Dr.Pharm. Inga Urtāne konferences dalībniekiem  sniegs ieskatu par riskiem antibiotiku pārmērīgas un neatbilstošas lietošanas laikā, būtiskākiem pārkāpumiem,  to iemesliem un  ietekmi farmaceitiskās aprūpes laikā. Par  urīnceļu infekcijām, to veidiem un riska faktoriem, par  profilakses iespējām un ārstēšanu  riska grupas asimptomātiskas bakteriūrijas gadījumā, kā arī par terapijas iespējām…

Vairāk »

Maijs 2022

LFB valdes sēde

Maijs 12

2022. gada 12. maijā notiks kārtējā Latvijas Farmaceitu biedrības valdes sēde.   Sīkāka informācija - pa tālruni: 67280522.

Vairāk »

LFB konference Liepājā

Maijs 20
 Viesnīca Promenade Hotel, Vecā Ostmala 40, Liepāja, Hika spīķerī. Latvia + Google Karte

Latvijas Farmaceitu biedrība  2022. gada 20.maijā farmācijas nozares speciālistus aicina uz reģionālo konferenci “Infekciju slimību pacienti farmaceita ikdienā”.  Norises vieta: Viesnīca Promenade Hotel, Vecā Ostmala 40, Liepāja, Hika spīķerī. Konferencē ārste otolaringoloģe Marta Ieviņa lasīs lekciju par augšējo elpceļu vīrusu infekciju izplatību, to iedalījumu, patoģenēzi, kā arī par diagnostikas un ārstēšanas iespējām. Par urīnceļu infekcijām, to veidiem un riska faktoriem, par profilakses iespējām un ārstēšanu, riska grupām asimptomātiskas bakteriūrijas gadījumā, kā arī par terapijas iespējām izglītos ārste uroloģe Egita Deine. Dr.Pharm. Inga…

Vairāk »

LFB basketbola turnīrs

Maijs 28
Saldus sporta komplekss

2022. gada 28. maijā Saldus sporta namā notiks tradicionālais Latvijas Farmaceitu biedrības basketbola turnīrs.

Vairāk »

Jūnijs 2022

LFB valdes sēde

Jūnijs 9

2022. gada 9. jūnijā plkst. 15:30 notiks kārtējā Latvijas Farmaceitu biedrības valdes sēde.   Sīkāka informācija - pa tālruni: 67280522.

Vairāk »

LFB vasaras plenērs

Jūnijs 17
z/s “Valmoniras”

2022. gada 17. jūnijā notiks Latvijas Farmaceitu biedrības vasaras plenērs, kurā plānotas gan izglītojošas aktivitātes, gan kopīga atpūta kolēģu lokā. Pasākuma norises vieta - z/s "Valmoniras".

Vairāk »
+ Eksportēt Pasākumus