Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

  • Šis pasākums ir pagājis.

Gada balva medicīnā 2019

17/09/2020

 

“Gada balva medicīnā” šogad tiks pasniegta jau desmito reizi un tās svinīgā ceremonija notiks 17.septembrī kinoteātrī “Splendid Palace”.

Ceremonijas tiešraidi būs iespējams vērot portālā LSM.lv un straume.lmt.lv.

Šogad “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta 14 nominācijās, būs arī Veselības ministrijas, Labklājības ministrijas, kā arī LĀB izdotā žurnāla Ārsts.lv specbalvas. Pasākumā tiks pasniegts arī AS “Grindeks” augstākais profesionālais apbalvojums – D. H. Grindeļa balva par nozīmīgu ieguldījumu farmācijas un medicīnas jomā.

Balvas tiks pasniegtas nominācijās “Gada ģimenes ārsts 2019”, “Gada ārsts speciālists 2019”, “Gada zobārsts 2019”, “Gada ārsta palīgs 2019”, “Gada farmaceits 2019”, “Gada māsa 2019”, “Gada vecmāte 2019”, “Gada funkcionālais speciālists 2019” un “Gada slimnīca 2019”. Par šīm nominācijām LĀB portālā www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina varēja balsot ikviens sabiedrības pārstāvis. Kopumā sabiedrība balvām nominēja vairāk nekā 150 pretendentus, bet unikālo balsotāju skaits pārsniedza 8000.

Tradicionāli “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta arī nominācijās “Gada jaunais ārsts 2019”, “Gada cilvēks medicīnā 2019”, “Gada notikums medicīnā 2019” un “Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Šajās nominācijās uzvarētājus nosaka Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas ekspertu vērtējums. Savukārt nominācijā “Gada docētājs 2019” par saviem pedagogiem balso Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Universitātes medicīnas studenti.

“Gada balvas medicīnā” pasniegšanas pasākumu organizē Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Veselības ministriju, Latvijas Jauno ārstu asociāciju un Latvijas Māsu asociāciju, kā arī Latvijas Universitāti un Rīgas Stradiņa universitāti.

www.farmacija-mic.lv

Detaļas

Datums:
17/09/2020

Organizators

Latvijas Ārstu biedrība
Mājaslapa:
http://www.arstubiedriba.lv

Vieta

Kino Splendid Palace
Latvia + Google Karte

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.