Loading Pasākumi

« Visi Pasākumi

  • Šis pasākums ir pagājis.

LFB Gada konference Rīgā

11.11.2022

 

 

2022. gada 11. novembrī Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) farmācijas speciālistus ielūdz uz biedrības Gada konferenci, kas notiks Rīgā, viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga, Slokas ielā 1. 

Jau ilgāku laiku mūsu ikdienu ietekmē smagi notikumi pasaulē – pandēmija un Krievijas vestais karš Ukrainā, tomēr farmācijas speciālistu un LFB darbs nav apstājies. Gada konferencē dalīsimies atziņās, kā šie notikumi ietekmējuši farmaceita darbu un kādas iespējas attīstībai saredzam.

Dr.sc.soc. Ieva Salmane-Kuļikovskadalīsies pārdomās par veidu, kā stiprināt pacienta līdzestību. Izvēloties motivējošu pieeju sarunā ar pacientu, farmaceits var ietekmēt to, ka pacients pieņem racionālākus lēmumus attiecībā uz savu veselību un zāļu terapiju.

Par LFB veikumu gatavojoties praksē ieviest aptiekas pakalpojumu – Zāļu lietošanas pārskatu, un par izaicinājumiem farmaceitiem, veicot padziļinātas konsultācijas informēs Zane Melberga, LFB Farmaceitiskās aprūpes darba grupas vadītāja.

Svetlana Buraja, LFB Onkoloģisko farmaceitu sekcijas vadītāja sniegs ieskatu  onkoloģiskās farmācijas darbības attīstības virzienos. Ilona Karja, RAKUS Stacionāra “Latvijas onkoloģijas centrs” slēgta tipa aptiekas vadītāja  pastāstīs par pieredzi citostatiķu atšķaidīšanā stacionāra “Latvijas onkoloģijas centrs” slēgta tipa aptiekā”. Savu vēstījumu topošo farmācijas speciālistu vārda sniegs Kaspars Eiduks, Latvijas Farmācijas studentu asociācijas vadītājs.

Savukārt Kitija Blumfelde,  LFB Ētikas komisijas priekšsēdētāja vietniece kopā ar konferences dalībniekiem meklēs atbildes uz jautājumu, vai savstarpējās attiecības darba kolektīvā atspoguļo attiecības sabiedrībā? Tiks rīkota klātesošo farmaceitu interaktīva aptauja un sniegts rezultātu izvērtējums, balstoties uz Latvijas farmaceitu ētikas kodeksa principiem.

 

Kopīgi priecāsimies un sveiksim LFB apbalvojuma “Gada farmaceits 2022” laureātus, un sekos vēl daži patīkami pārsteigumi! LFB apbalvojuma “Gada farmaceits 2022” laureātu vārdi  tiks publicēti LFB interneta vietnē 1.novembrī.

Konferences programma skatāma šeit: https://farmacija-mic.lv/wp-content/uploads/2022/05/programma_11.11.2022_2.docx

Informācija par konferenci arī Latvijas Farmaceitu biedrības vietnē: www.farmaceitubiedriba.lv

 

PASĀKUMS IR PIETEIKTS TĀLĀKIZGLĪTĪBAS PUNKTU PIEŠĶIRŠANAI.

 

Aicinām šoreiz izlemt ātri un pieteikties konferencei līdz 2022. gada 4. novembrim!

Pirms maksājuma veikšanas nepieciešams obligāti pieteikties konferencei!

Dalības maksa (ieskaitot PVN 21%)*:

  • 3,00 EUR nestrādājošiem pensionāriem,
  • 7,00 EUR LFB biedriem,
  • 12,00 EUR pārējiem dalībniekiem.

Konferences neapmeklēšanas gadījumā dalības maksa netiek atmaksāta, kā arī nebūs iespējas veikt maksājumus konferences dienā pasākuma vietā.

*Pusdienas iekļautas dalības maksā!

 

Maksājums obligāti jāveic līdz 04.11.2022. ar pārskaitījumu!

 

Konts maksājuma veikšanai:

Latvijas Farmaceitu biedrība

Pils iela 21, Rīga, LV-1050

Reģistrācijas Nr.: 4 000 800 867 6

“SWEDBANK”; bankas kods: HABALV22

Konta Nr.: LV69HABA000140J045628

 

 

Uz tikšanos Gada konferencē!

 

Detaļas

Datums:
11.11.2022

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*