Sākums » Farmācija » Pašvaldība gaida pieteikumus diennakts aptiekas atvēršanai Jelgavā
Pašvaldība gaida pieteikumus diennakts aptiekas atvēršanai Jelgavā

Pašvaldība gaida pieteikumus diennakts aptiekas atvēršanai Jelgavā

Līdz 5.maijam izsludināts konkurss par vispārēja tipa diennakts aptiekas darbību Jelgavā, nacionālā informācijas aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Konkursa uzvarētājs iegūs tiesības iesniegt Zāļu valsts aģentūrā iesniegumu par licences pārreģistrēšanu ar speciālās darbības nosacījumu “strādā visu diennakti”.

Pašvaldība noteikusi, ka pretendentam jābūt licencei darbībai Jelgavā, kā arī piedāvātās aptiekas telpu lietošanas tiesības beidzas ne agrāk kā trīs gadus no piedāvājuma iesniegšanas dienas. Tāpat pretendentam pēdējā gada laikā nedrīkst būt pārkāpumi farmaceitiskajā darbībā, kā arī nodokļu parādi, kas pārsniedz 150 eiro. Piedaloties konkursā, pretendentam jāapliecina, ka diennakts darbu nodrošinās vismaz trīs gadus.

Jau ziņots, ka par konkursa rīkošanu par diennakts aptiekas izveidi pilsētā lēmusi pilsētas dome. Saskaņā ar Zāļu valsts aģentūras datiem pilsētā darbojas 24 aptiekas, un neviena no tām nav diennakts. Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka diennakts aptieka Jelgavā darbojās līdz 2009. gadam. Pašvaldība pirms vairākiem gadiem rīkojusi konkursu par šādas vietas izveidi, taču aptieka netika atvērta.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.