Sākums » Farmācija » Publicēti jauni drošuma novērtējuma ziņojumi par zāļu vielām
Publicēti jauni drošuma novērtējuma ziņojumi par zāļu vielām

Publicēti jauni drošuma novērtējuma ziņojumi par zāļu vielām

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) informē, ka Eiropas Zāļu aģentūru vadītāju (HMA) izveidotā Cilvēkiem paredzēto zāļu savstarpējās atzīšanas un decentralizēto procedūru koordinācijas grupa (CMDh) ir apstiprinājusi Periodiski atjaunojamo drošuma ziņojumu novērtējumu secinājumus zāļu vielām, un šo novērtējumu publiskie kopsavilkumi ir publicēti CMDh tīmekļa vietnē CMDh – Pharmacovigilance – PSURs – Outcome of informal PSUR work-sharing procedures.

Novērtējuma ziņojumi publicēti par šādām zāļu vielām: meloksikāms, pravastatīna nātrija sāls un buferēta aspirīna kombinācija, cilvēka VIII asinsreces faktora inhibitoru apejas līdzeklis.

Novērtējuma ziņojumu rezultātā var būt nepieciešams veikt izmaiņas produktu informācijā vai ieviest citus riska mazināšanas pasākumus, ziņo ZVA. Līdz ar to aģentūra atgādina, ka attiecīgo produktu reģistrācijas apliecību īpašniekiem jāīsteno vērtējuma iznākums, iesniedzot atbilstošu izmaiņu pieteikumu vai izmantojot citu ieteiktu procedūru 90 dienu laikā pēc publikācijas.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.