Sākums » Farmācija » Publicēti sabiedrības iebildumi un priekšlikumi grozījumiem zāļu kompensācijas kārtībā
Publicēti sabiedrības iebildumi un priekšlikumi grozījumiem zāļu kompensācijas kārtībā

Publicēti sabiedrības iebildumi un priekšlikumi grozījumiem zāļu kompensācijas kārtībā

Veselības ministrija (VM) savā mājas lapā publicējusi 13.janvārī notikušās sabiedriskās apspriedes rezultātus – iebildumus un priekšlikumus grozījumiem Ministru kabineta 2006.gada 31.oktobra noteikumos Nr.899 “Ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtība”.

Sabiedriskajā apspriedē piedalījās 10 Saeimas un VM pārstāvji, kā arī 29 sabiedrības pārstāvji, kas pārstāvēja gan dažādas farmācijas nozares sabiedriskās organizācijas, gan dažādas pacientu biedrības, aptiekas, nozares uzņēmumus un valsts institūcijas.

Grozījumi 22.janvārī izsludināti valsts sekretāru sanāksmē  un virzīti tālākai  saskaņošanai, taču tā kā vēl nebija uzklausīti visu pušu priekšlikumi, sabiedriskā apspriešana turpināsies 29.janvārī.

Zemāk pievienotajos dokumentos skatiet sabiedrības iebildumus un priekšlikumus minētajiem grozījumiem, kā arī VM Farmācijas departamenta direktora Jāņa Zvejnieka prezentāciju sabiedriskajā apspriedē. Visa informācija pieejama arī VM mājas lapā: http://www.vm.gov.lv/lv/aktualitates/sabiedribas_lidzdaliba/sabiedriska_apspriede/

 

sa_kopsavilkums_899

sab_apspriede_130115

 

www.farmacija-mic.lv

 

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*