Sākums » Farmācija » “Recipe Plus” apgrozījums pērn palielinājies par 3%, peļņa samazinājusies par 2%
“Recipe Plus” apgrozījums pērn palielinājies par 3%, peļņa samazinājusies par 2%

“Recipe Plus” apgrozījums pērn palielinājies par 3%, peļņa samazinājusies par 2%

Zāļu lieltirgotavas “Recipe Plus” apgrozījums pērn sasniedzis 131,11 miljonus eiro, pēc “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Salīdzinot ar 2012. kalendāro gadu, kad apgrozījums bija 127,34 eiro, tas ir pieaugums par 3%. Tikmēr uzņēmuma peļņa pērn sasniedza 10,5 miljonus eiro, kas ir par gandrīz 2% mazāk nekā 2012. gadā, kad peļņa bija 10,77 miljoni eiro.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka “Recipe Plus” pērn bija fokusēta starptautiskās tirdzniecības attīstības virzienā, kā arī uz visu procesu efektivitātes palielināšanu. Tas attiecas gan uz pārvaldes procesu, gan izdevumu optimizāciju un klāsta palielināšanu.

Uzņēmums “Recipe Plus” pērn paplašinājis klāstu, sākot sadarbību ar vairākiem kosmētikas preču zīmoliem, bērnu pārtikas un medicīnas preču zīmoliem, kā arī uztura bagātinātāju ražotājiem.

Zāļu lieltirgotava arī turpmākajos gados plāno saglabāt stipras pozīcijas izaugsmes nostiprināšanai Latvijas farmācijas tirgus līdera lomā. Saskaņā ar Zāļu valsts aģentūras datiem “Recipe Plus” tirgus daļa Latvijā sasniegusi 31%.

Izvērtējot pagājušā gada darbības rezultātus, ir pieņemts lēmums par 2013.gada un iepriekšējā gada peļņas izmaksu dividendēs, teikts vadības ziņojumā.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*