Sākums » Ārzemēs » “Roche” 11. reizi atzīts par ilgtspējīgāko veselības aprūpes nozares uzņēmumu Dow Jones Ilgtspējas indeksā
“Roche” 11. reizi atzīts par ilgtspējīgāko veselības aprūpes nozares uzņēmumu Dow Jones Ilgtspējas indeksā

“Roche” 11. reizi atzīts par ilgtspējīgāko veselības aprūpes nozares uzņēmumu Dow Jones Ilgtspējas indeksā

Zāļu ražotājs “Roche” atzīts par ilgtspējīgāko uzņēmumu Dow Jones Ilgtspējas indeksa (DJSI) Farmācijas indeksā, ziņo “Roche” pārstāvji. Šis vērtējums veidojas, balstoties uz padziļinātu ekonomisko, sociālo un vides rādītāju analīzi. DJSI indeksi kalpo par vienu no kritērijiem investoriem, kuri savos portfeļos iekļauj ilgtspējas faktorus.

“Roche” savas līderpozīcijas ir saglabājis, pateicoties tā ilgtspējas stratēģijai, kas ir pilnībā integrēta uzņēmuma biznesā un kultūrā. “Roche” ir līderpozīcijās cīņā pret COVID-19 ar augošo diagnostikas risinājumu portfeli, jaunu zāļu izstrādi un vairākām partnerībām nozarē. Vienlaikus tas turpina nodrošināt zāles un diagnostiku pacientiem ar plašu citu slimību spektru un sadarbojas ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, laboratorijām, valsts iestādēm un organizācijām, lai palīdzētu nodrošināt, ka šajos izaicinošajos laikos pacienti turpina saņemt nepieciešamos testus, ārstēšanu un aprūpi.

Dow Jones ilgtspējības rādītāji ir biržas rādītāji, ko kopīgi uztur S&P Dow Jones Indices un Robeco SAM. Tie rāda pasaules ilgtspējīgāko uzņēmumu veiktspēju. Uzņēmumi šiem rādītājiem atlasīti, balstoties uz visaptverošu ilgtermiņāa ekonomisko, vides un sociālo kritēriju novērtējumu. Indeksus aprēķina pēc īpašas – Laspeiresa – formulas. “Dow Jones & Company” ir viena no pasaules lielākajām biznesa un finanšu ziņu kompānijām. Čārlzs Dovs, Edvards Džounss un Čārlzs Bergstresers izveidoja šo uzņēmumu 19. gadsimtā – 1882. gadā.

Vairāk nekā 120 gadus ilgtspēja ir bijusi “Roche” biznesa neatņemama sastāvdaļa. Tās pārvaldīšanā “Roche” izmanto holistisku pieeju – papildus produktu pieejamības uzlabošanai, firmas stratēģija ir vērsta arī uz to, lai sasniegtu nepārtrauktu progresu tādās jomās kā sociālā atbildība, vides aizsardzība, piegādes ķēdes ilgtspēja, cilvēku piesaiste un noturēšana.

“Roche” ir pasaulē lielākais biotehnoloģiju uzņēmums ar īpašām zālēm onkoloģijas, imunoloģijas, infekcijas slimību, oftalmoloģijas un centrālās nervu sistēmas slimību ārstēšanai. “Roche Group”, kuras galvenā mītne atrodas Bāzelē, Šveicē, darbojas vairāk nekā 100 valstīs un 2019.gadā visā pasaulē nodarbināja aptuveni 98 000 cilvēku. 2019.gadā “Roche” investēja 11,7 miljardus Šveices frankus (CHF) pētniecībā un attīstībā, savukārt uzņēmuma apgrozījums bija 61,5 miljardi CHF. “Roche Group” īpašumā ir arī uzņēmums “Genentech”, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. “Roche” ir vairākuma akcionārs uzņēmumā “Chugai Pharmaceutical” Japānā.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.