Sākums » Interesanti » RSU šodien pasniegs diplomus teju 400 absolventiem
RSU šodien pasniegs diplomus teju 400 absolventiem
Foto: no RSU arhīva.

RSU šodien pasniegs diplomus teju 400 absolventiem

Šodien Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) diplomu saņems 397 absolventi 23 studiju programmās, aģentūru LETA informēja RSU Komunikācijas departamenta direktors Edijs Šauers.

Absolventu vidū būs arī 34 iekšlietu sistēmas darbinieki studiju programmā “Policijas darbs”, kā arī pirmo reizi RSU absolvēs maģistra studiju programmas “Veselības komunikācija” absolventi.

Absolventu vidū ir arī jaunie rūpnieciskie un klīniskie farmaceiti, veselības psihologi, veselības sporta un sociālā darba speciālisti, uztura speciālisti, fizioterapeiti un mākslas terapeiti, sociālie antropologi, juristi, kā arī veselības vadības, uzņēmējdarbības un eksperti. Šīgada ziemas izlaidumi notiks attālināti.

Ziemas izlaidumu plkst. 10.00 sākusi Ārvalstu studentu nodaļa, kuru šoziem absolvē 133 jaunieši. Viņu vidū 119 studiju programmas “Medicīna” absolventi, 13 programmas “Zobārstniecība” absolventi, kā arī divi maģistra studiju programmas “Veselības vadība” absolventi.

Plkst. 13.00 noritēs veselības studiju programmu ziemas izlaidums, kurā tiks godināti astoņi Farmācijas fakultātes absolventi, kas beiguši RSU un Rīgas tehniskās universitātes (RTU) kopīgo maģistra studiju programmu “Rūpnieciskā farmācija” un maģistra programmu “Klīniskā farmācija”. Rehabilitācijas fakultāti šoziem absolvē 25 studenti, iegūstot diplomu uzturzinātnē, mākslas terapijā un fizioterapijā.

Tikmēr Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti absolvēs 68 studenti. Viņu vidū ir pirmā līmeņa profesionālās studiju programmas “Veselības sporta speciālists” absolventi, kas ieguvuši fitnesa trenera profesionālo kvalifikāciju, maģistra studiju programmas “Veselības psiholoģija absolventi”, RSU un RISEBA kopīgās maģistra studiju programmas “Veselības vadība” absolventi, bakalaura studiju programmas “Veselības sports” absolventi, kā arī bakalaura un maģistra līmeņa sociālā darba absolventi.

Veselības studiju programmu ziemas izlaidumā diplomu saņems arī divi studiju programmas Medicīna latviešu plūsmas studenti un 14 RSU Liepājas filiāles studenti, kuri iegūst fitnesa trenera profesionālo kvalifikāciju.

Savukārt ziemas izlaidumu plkst. 16.00 noslēgs sociālo zinātņu studiju programmu absolventi. Tajā virtuāli piedalīsies Eiropas studiju fakultātes divu maģistra studiju programmu – “Starptautiskā mārketinga un biznesa vadība” un “Starptautiskais bizness un tiesības” – absolventi. Šoziem Komunikācijas fakultāti absolvē 10 studenti. Diplomu saņems maģistra studiju programmas “Sociālā antropoloģija” beidzēji, tikmēr pirmo izlaidumu RSU vēsturē piedzīvos pirms diviem gadiem startējušās maģistra studiju programmas “Veselības komunikācija” absolventi.

Ierasti daudzskaitlīgas ir RSU Juridiskās fakultātes absolventu rindas. Šoziem diplomu saņems 128 tiesību zinātņu bakalaura un maģistra absolventi, to skaitā arī 34 absolventi programmā “Policijas darbs”.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.