Sākums » Farmācija » “Sentor Farm aptiekas” apgrozījums pērn audzis par 19%
“Sentor Farm aptiekas” apgrozījums pērn audzis par 19%

“Sentor Farm aptiekas” apgrozījums pērn audzis par 19%

Zīmola “Mēness aptiekas” tīkla pārvaldītāja AS “Sentor Farm aptiekas” pērn apgrozījusi 103,2 miljonus eiro, saskaņā ar “Firmas.lv” informāciju ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Tas ir par 19% vairāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 87,3 miljoni eiro. Uzņēmums pērn nopelnījis 2,81 miljonu eiro, kas ir par 12% mazāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 3,21 miljons eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka arī pagājušajā gadā uzņēmums veicis būtiskus ieguldījumus vairākās jomās, tostarp servisa uzlabošanā, darbinieku kvalifikācijas celšanā un informācijas tehnoloģiju risinājumos.

Tāpat uzņēmums pērn ieguldījis līdzekļus aptieku tīkla aprīkojuma modernizācijā. Kopumā pārmaiņas ieviestas 24 aptiekās. Uzņēmums turpinās ieguldīt tīkla modernizācijā, uzmanību vairāk pievēršot aptiekām lauku reģionos.

“Sentor Farm aptiekas” iekļautas vietējā holdingā AS “Repharm”, kurā ir arī zāļu lieltirgotava “Recipe Plus”. AS “Sentor Farm aptiekas” dibināta 2003.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 199 000 eiro. Aptieku tīklā apvienotas vairāk nekā 200 aptiekas un astoņas aptieku filiāles Rīgā un reģionos, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.