Sākums » Interesanti » Stradiņa slimnīcas vadībai uzrunāts bijušais “GlaxoSmithKline Latvia” vadītājs Dins Šmits
Stradiņa slimnīcas vadībai uzrunāts bijušais “GlaxoSmithKline Latvia” vadītājs Dins Šmits

Stradiņa slimnīcas vadībai uzrunāts bijušais “GlaxoSmithKline Latvia” vadītājs Dins Šmits

Par jauno Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas vadītāju varētu kļūt kādreizējais farmācijas uzņēmuma SIA “GlaxoSmithKline Latvia” valdes priekšsēdētājs Dins Šmits, ziņo aģentūra LETA.

Šmits aģentūrai apstiprinājis, ka Veselības ministrija pirms svētkiem viņu uzrunājusi par šo vakanci, tomēr sarunas bijušas vairāk “izzinošas”. Viņš pieļauj, ka konkrētākas diskusijas varētu notikt jaunnedēļ.

Šmitam esot interese par vakanto amatu, tomēr pirms tālāku soļu speršanas būtu jāiegūst kopīga izpratne ar slimnīcas īpašniekiem par to, kā iestādei jāattīstās, viņš paudis ziņu aģentūrai.

Tāpat viņš vēlētos saglabāt līdzšinējo saikni ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), turpinot pildīt padomnieka pienākumus universitātē. To viņš darījis arī laikā, kad vadīja “GlaxoSmithKline Latvia”, un konflikta situāciju šo amatu apvienošanā nesaskata.

Patlaban Šmits ir RSU Padomnieku konventa priekšsēdētājs. Tā ir konsultatīva institūcija, kuras galvenais uzdevums ir konsultēt RSU Senātu un rektoru augstskolas attīstības stratēģijas jautājumos.

Jau ziņojām, ka 19.decembrī slimnīcas dalībnieku sanāksmē tika nolemts atstādināt no amata līdzšinējo slimnīcas vadītāju Rūtu Valteri, savukārt valdes locekļi Eva Strīķe un Guntis Bahs atkāpās paši. Līdz jaunas valdes izveidei Strīķe pildīs slimnīcas vadītājas pienākumus, bet Bahs turpinās ieņemt valdes locekļa amatu. Pašreizējā slimnīcas vadība turpinās strādāt līdz februāra vidum.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*