Sākums » Ārzemēs » Tallinas Veselības aprūpes koledža atklās farmaceitu mācību programmu angļu valodā
Tallinas Veselības aprūpes koledža atklās farmaceitu mācību programmu angļu valodā

Tallinas Veselības aprūpes koledža atklās farmaceitu mācību programmu angļu valodā

Tallinas Veselības aprūpes koledžā šī gada septembrī plānots atklāt farmācijas mācību programma angļu valodā. Kopumā trīs gadu kursā tiks uzņemti 20 studenti.

Tallinas Veselības aprūpes koledžas rektore Ille Ernita (Ülle Ernits) paudusi, ka jaunā angļu valodas mācību programma tiecas sasniegt augstākās izglītības internacionalizācijas mērķus.

“Jaunā studiju programma tika izstrādāta ar ASTRA institucionālās attīstības instrumenta atbalstu, un tā ir pirmā koledžas programma, kas pilnībā būs angļu valodā,” paziņojusi Ernita.

“Pakalpojumu sfērā ir nepieciešami speciālisti, kas pārvalda vairākas valodas, un jaunā programma piedāvā šādu iespēju,” norādījusi rektore.

Tallinas Veselības aprūpes koledžas Medicīnas tehnoloģiju izglītības centra vadītāja Liliana Rūbena (Lilian Ruuben) paudusi, ka studiju programma galvenokārt ir vērsta uz zināšanām, kas saistītas ar zālēm un uz pacientu vērstām konsultācijām.

Rūbena norādījusi, ka mācībās tiks izmantotas aizraujošas un efektīvas metodes – situāciju simulācija, problēmu apguves komponentes un vairākas citas aizraujošas metodes.

Tallinas Veselības aprūpes koledža ir valsts pārvaldīta profesionālās augstākās izglītības iestāde, kurai ir arī struktūrvienība Igaunijas ziemeļaustrumu pilsētā Kohtla-Jervē, un kura organizē mācības arī citās reģionālajās vienībās, piemēram, Pērnavā, Kuresārē, Hāpsalā un citur.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.