Sākums » Ārzemēs » Uzņēmuma “Chemi-Pharm” zāļu ražotnes projekts Igaunijā ir apturēts

Uzņēmuma “Chemi-Pharm” zāļu ražotnes projekts Igaunijā ir apturēts

Igaunijas ķīmisko vielu ražotāja AS “Chemi-Pharm” plāni būvēt farmācijas ražotni Saku pašvaldībā, kas atrodas netālu no Tallinas, pašlaik ir apturēti, taču uzņēmums plāno projektu turpināt nākotnē.

“Plāns ienākt farmācijas nozarē nav zudis, un faktiski celtniecība bija jāsāk februāra beigās vai marta sākumā. Diemžēl tajā pašā laikā sākās arī karš Ukrainā,” skaidrojis “Chemi-Pharm” izpilddirektors Kristo Timbergs.

“Joprojām veicam sagatavošanās darbus un meklējam variantus, ar kuriem saprātīgi virzīties uz priekšu. Plānojam projektu virzīt tālāk, taču negribam to darīt akli, tāpēc esam nedaudz piebremzējuši,” viņš piebildis.

“Chemi-Pharm” 2021.gada oktobrī paziņoja, ka tuvāko gadu laikā plāno investēt līdz 50 miljoniem eiro farmācijas ražotnes izveidē. Uzņēmums ziņoja, ka ir saņēmis būvatļauju farmaceitiskās rūpnīcas būvniecībai Saku novada teritorijā.

Timbergs ziņu aģentūrai BNS decembrī sacīja, ka uzņēmums meklē būvuzņēmēju, un pauda cerību, ka līgums tiks noslēgts 2022.gada sākumā.

“Chemi-Pharm” izstrādā, ražo un pārdod dezinfekcijas līdzekļus, personīgās higiēnas līdzekļus, tīrīšanas un speciālās kopšanas līdzekļus, kā arī luksusa kosmētikas līniju “D’Difference”.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*