Sākums » Farmācija » Valsts kontrole aicina medicīnas darbiniekus un farmaceitus sniegt informāciju
Valsts kontrole aicina medicīnas darbiniekus un farmaceitus sniegt informāciju

Valsts kontrole aicina medicīnas darbiniekus un farmaceitus sniegt informāciju

Valsts kontrole (VK) uzsākusi lietderības revīziju “Informācijas sistēmas veselības aprūpē” par e-veselības ieviešanu Latvijā, tāpēc ir svarīgi noskaidrot viedokli par vienotās veselības nozares elektroniskās (e-veselības) informācijas sistēmas ieviešanu un gatavību uzsākt tās lietošanu.

VK aicina medicīnas darbiniekus un farmaceitus piedalīties anonīmā aptaujā un sniegt viedokli par savu informētību e-veselības informācijas sistēmas ieviešanā un gatavību to lietot ikdienas darbā.

VK vēlas uzsvērt, ka sniegtais viedoklis būs ļoti nozīmīgs un dos iespēju Valsts kontrolei novērtēt faktisko e-veselības ieviešanas gaitu, noteikt iespējamos trūkumus un šķēršļus veiksmīgai tās ieviešanai un tālākai darbībai.

VK izveidotā aptaujas anketa “Medicīnas darbinieku un farmaceitu informētība par e-veselības informācijas sistēmas ieviešanu un gatavība to lietot ikdienas darbā” ir ievietota VK mājas lapā www.lrvk.gov.lv un interneta vietnē ar šādu adresi: www.visidati.lv/aptauja/1063274319/.

Aptaujas anketas aizpildīšana aizņems aptuveni piecas minūtes. Aptaujas norises laiks no 2015.gada 30.marta līdz 2015.gada 3.aprīlim.

VK pateicas par viedokli un atbalstu Valsts kontroles darbā.

 

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.