Sākums » Farmācija » Zāļu valsts aģentūrai jauns vizuālais tēls
Zāļu valsts aģentūrai jauns vizuālais tēls

Zāļu valsts aģentūrai jauns vizuālais tēls

Īstenojot vienotās identitātes ieviešanu valsts pārvaldē, Zāļu valsts aģentūra (ZVA) no 2015. gada 1. janvāra sāk lietot jaunu grafisko standartu – mazo paplašināto Latvijas Republikas valsts ģerboni un veselības nozarei piešķirto krāsu – Latvijas kliņģerītes oranžo, kas simbolizē veselību, vitalitāti, jaunību un sauli.

Līdz ar to ir veiktas izmaiņas visās Zāļu valsts aģentūras dokumentu formās un tīmekļa vietnes www.zva.gov.lv vizuālajā izskatā. Aģentūras jaunais grafiskais standarts ir redzams arī sociālo tīklu profilos, darbinieku vizītkartēs, darbinieku apliecībās un citur.

Lai grafiskā standarta ieviešana neradītu pārpratumus, ZVA klienti tiek aicināti pievērst uzmanību jaunajām dokumentu formām un uztvert šīs izmaiņas ar izpratni. Īpaši tas attiecas uz ZVA sadarbības partneriem, kuri ikdienā saņem Zāļu valsts aģentūras dokumentus: zāļu reģistrācijas apliecības, dažādas atļaujas (klīnisko pētījumu, medicīnisko ierīču, zāļu paralēlā importa u.c.) un sertifikātus (labas ražošanas prakses u.c.), kā arī farmaceitiskās darbības un cita veida licences.

Latvijas ģerbonis, kas vēsturiski veidots, lai apvienotu tautu, no 2015. gada 1. janvāra ir Ministru kabineta un tā padotības iestāžu galvenais vizuālās identitātes elements, simbolizējot valstisko funkciju, atbildību pret sabiedrību un valsts suverenitāti. Vienotu vizuālo identitāti Ministru kabinetam un tam padotajām institūcijām nosaka likums “Par Latvijas valsts ģerboni”, “Ministru kabinetam padoto institūciju vienotas vizuālās identitātes noteikumi” un “Noteikumi par Latvijas valsts ģerboņa un Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales ģerboņu heraldisko krāsu toņiem un grafiskajiem apzīmējumiem”.

Informācija no www.zva.gov.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.