Sākums » Farmācija » Zane Kotāne atstāj AS “Olainfarm” valdes locekles amatu
Zane Kotāne atstāj AS “Olainfarm” valdes locekles amatu

Zane Kotāne atstāj AS “Olainfarm” valdes locekles amatu

AS “Olainfarm” padome saņēmusi līdzšinējās valdes locekles Zanes Kotānes iesniegumu par amata atstāšanu no 19. maija.

“Izsaku pateicību Zanei Kotānei par paveikto AS “Olainfarm” attīstībā, pilnveidojot finanšu un pārvaldības procesus, kā arī par ieguldījumu uzņēmuma stratēģijas realizācijā un ilgtspējīgas izaugsmes veicināšanā. Vēlu panākumus un izdošanos turpmākajos profesionālajos izaicinājumos,” paziņojumā presei uzsver AS “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Gundars Bērziņš.

AS “Olainfarm” valdē darbu turpina valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess un valdes locekļi Elena Bušberga, Signe Baldere-Sildedze un Raimonds Terentjevs.

AS “Olainfarm”, daļa no Olainfarm grupas, ir viens no vadošajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas piedāvā augstas kvalitātes medikamentus un ķīmiskos farmaceitiskos produktus. Uzņēmuma biznesa stratēģija “UZ PRIEKŠU” iezīmē tā vīziju – kļūt par vienu no TOP10 Centrālās un Austrumeiropas ražotājiem līdz 2025. gadam.

Ar gandrīz 50 gadu ekspertīzi Olainfarm grupa piegādā ilgtspējīgus veselības aprūpes produktus un pakalpojumus ar pievienoto vērtību vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē. Grupā ietilpst – farmācijas uzņēmums “Olainfarm”, uztura bagātinātāju un medicīnisko iekārtu ražotājs “Silvanols”, elastīgo un kompresijas materiālu ražotājs “Tonus Elast”, aptieku ķēde “Latvijas aptieka”, veselības aprūpes un diagnostikas centri “DiaMed” un “OlainMed.”

 

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.