Sākums » Farmācija » LFB aicina uz konferenci Rīgā
LFB aicina uz konferenci Rīgā

LFB aicina uz konferenci Rīgā

Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB) aicina uz konferenci, kas notiks 2018. gada 19. oktobrī Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā.

Konference veltīta tēmai “Osteoporoze un kaulu veselība, farmaceitiskās aprūpes raksturojums”.

Tā kā oktobris ir vispasaules osteoporozes profilakses mēnesis, LFB piedāvā papildināt zināšanas un prasmes, konsultējot aptiekas apmeklētājus par kaulu veselības veicināšanu.

Speciālista viedokli par osteoporozi un to, kā saglabāt kaulus veselus, sniegs interniste, endokrinoloģe (VCA “Aura”, RAKUS Gaiļezers), LOKMSA valdes locekle Maija Mukāne.  Ģimenes ārste,  Latvijas Ārstu biedrības viceprezidente Ilze Aizsilniece stāstīs, vai D vitamīns ir patiesa nepieciešamība vai kārtējais “modes kliedziens” medicīnā.  Tiks veikti aprēķini konkrētam pacientam nepieciešamās drošās un atbilstošās D vitamīna devas noteikšanai, kā arī  sniegta informācija par D vitamīna preparātiem, kas Latvijā ienāks kā jaunums.

LFB konferencē piedāvā arī klīniskās farmaceites Jekaterinas Livšinas sagatavoto Osteoporozes farmaceitiskās aprūpes shēmu,  ko pēc tam praktiski varēs izmantot savā ikdienas darbā.

Konferencē dzirdēto būs iespējams nostiprināt, risinot situāciju uzdevumus darba grupās. Darbu darba grupās vadīs klīniskā farmaceite Jekaterina Livšinaun farmaceites Dace Ķikute un Ieva Rutkovska.

Konferences programma pieejama šeit:

https://farmaceitubiedriba.lv/uploads/files/programma_2018_10_19_-mājaslapai.pdf

Reģistrācija no plkst. 8.30, konferences beigas tiek plānotas ap plkst. 16.00.

Sekmīgi nokārtojot pārbaudījumu, tiks piešķirti moduļa tālākizglītības punkti. (Provizoriskais punktu skaits – 9 moduļa punkti.) Pasākums ir pieteikts Sertifikācijas komisijai tālākizglītības punktu piešķiršanai.

LFB aicina pieteikties konferencei  līdz 2018. gada 12. oktobrim elektroniski: https://farmaceitubiedriba.lv/lv/pieteikums-konferencei, e-pastā: lfb@farmaceitubiedriba.lv  vai pa tālruni 67280522.

Sīkāka informācija par pasākumu, dalības maksu un reģistrēšanos pieejama šeit: https://farmacija-mic.lv/pasakums/lfb-konference-riga-12/

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.