Sākums » Jaunākie raksti » 8. klases skolēni aicināti pieteikties erudīcijas spēlei Grindeks Gudrinieku čempionāts

8. klases skolēni aicināti pieteikties erudīcijas spēlei Grindeks Gudrinieku čempionāts

Ar mērķi iedrošināt jauniešus studēt ķīmiju un farmāciju Baltijas vadošais zāļu ražotājs Grindeks aicina skolēnus pieteikties bezmaksas erudīcijas spēlei Grindeks Gudrinieku čempionāts. Tā būs iespēja skolēniem pārbaudīt savu erudīciju daudzpusīgās tēmās un sacensties par naudas balvu 400 eiro apmērā katram no uzvarētājkomandas. Čempionāta pirmās divas kārtas norisināsies tiešsaistē un fināls būs klātienē. Pieteikšanās līdz š.g. 9.oktobrim.

Čempionātam aicināti pieteikties 8. klašu skolēni, izveidojot komandu 3 dalībnieku sastāvā. No vienas skolas konkursā var piedalīties ne vairāk kā trīs komandas. Reģistrēšanās čempionātam norisināsies līdz šā gada 9.oktobrim (ieskaitot), sūtot e-pastu uz gudrinieki@grindeks.com.

AS Grindeks padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans un valdes priekšsēdētājs Juris Hmeļņickis ir pārliecināti, ka ķīmijas, farmācijas un biotehnoloģijas nozares attīstībai ir vajadzīgi profesionāli, prasmīgi un kvalificēti darbinieki. Uzņēmuma vadība uzsver, ka farmācija ir industrija ar augstu pievienoto vērtību un milzīgu izaugsmes potenciālu, un jauniešiem vienmēr būs plašas iespējas tajā veidot savu karjeru.

Lai veicinātu pusaudžu interesi un izpratni par to, cik nozīmīga ir ķīmija un farmācija mūsdienās, jau otro gadu pēc kārtas Grindeks aicina jauniešus iesaistīties aizraujošā erudīcijas spēlē. Grindeks Gudrinieku čempionāts būs vispārēja jauniešu erudīcijas pārbaude, tai skaitā arī par ķīmijas tēmām. Īpaši tiks novērtēta skolotāju iesaisti, jo tieši pedagogi var iedvesmot skolēnus pievērsties tālākām ķīmijas studijām.

Turnīrs norisināsies trīs kārtās. Pirmās divas kārtas norisināsies tiešsaistē, 16. un 18.oktobrī. Čempionāta fināls notiks 20.oktobrī klātienē, Rīgā, Apollo Kino Plaza ar 20 labāko komandu dalību. Komandas, kuras kvalificējušās nākamajai kārtai, saņems nākamās spēles saiti e-pastā. Vienas spēles ilgums būs aptuveni pusotra stunda, tās laikā tiks izspēlēti aptuveni 50 jautājumi par dažādām tēmām, no kuriem 30 būs par bioloģiju, dabaszinībām un ķīmiju.

Grindeks erudīcijas spēle norisināsies jau trešo reizi, pulcējot vidusskolēnu komandas no visas Latvijas. Grindeks Gudrinieku čempionāta pirmās vietas ieguvēji saņems 400 eiro naudas balvu katrs, sniedzot uzvarētājiem iespēju realizēt kādu iecerētu nodomu. Čempionāts ir viena no Grindeks iniciatīvām, kas akcentē nepieciešamību motivēt jauniešus apgūt ar ķīmiju un farmāciju saistītas profesijas.

Grindeks Gudrinieku čempionāta nolikums:

Esi 8. klases skolēns? Piedalies Grindeks Gudrinieku čempionātā!

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*