Sākums » Farmācija » “A Aptiekas” investē 30 000 eiro jaunas “Apotheka” aptiekas izveidē
“A Aptiekas” investē 30 000 eiro jaunas “Apotheka” aptiekas izveidē

“A Aptiekas” investē 30 000 eiro jaunas “Apotheka” aptiekas izveidē

18. februārī durvis vērusi vēl viena jaunā koncepta “Apotheka” aptieka Rīgā. Šoreiz – Deglava ielā 100. Tā ir jau divpadsmitā jaunā koncepta “Apotheka” aptieka Latvijā, un tās izveidē uzņēmums ir investējis 30 tūkstošus eiro, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

Jaunā aptieka ir izveidota moderna interjera telpās (60 m2), un tā pilsētas iedzīvotājiem piedāvā recepšu un bezrecepšu medikamentus, kā arī plašu produktu klāstu veselības, labas pašsajūtas bagātināšanai un augstvērtīgai ķermeņa skaistumkopšanai.

“Ņemot vērā, cik veiksmīgi darbojas janvārī atklātā Apotheka aptieka Deglava ielā 110, jaunas aptiekas atvēršana turpat netālu ir pavisam loģisks solis ceļā uz mūsu mērķi būt par nozares līderi un pirmo izvēli starp aptiekām Latvijas iedzīvotāju vidū,” norāda Jānis Kūliņš, “Apotheka” valdes loceklis.

Jau ziņojām, ka “Apotheka” ir aptieku tīkla “A Aptieka” jaunais nosaukums un aptieku koncepts. Ar “Apotheka” zīmolu šobrīd darbojas 93 aptiekas visā Latvijā, 32 no tām – Rīgā. Aptieku tīklā kopumā strādā 390 darbinieki, no kuriem 300 ir farmaceiti.

“Apotheka” ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām “Magnum”, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*