Sākums » Farmācija » “A Aptiekas” paplašina valdi un ieceļ jaunu valdes locekli

“A Aptiekas” paplašina valdi un ieceļ jaunu valdes locekli

Aptieku tīkla “Apotheka” īpašnieks SIA “A Aptiekas” grozījis uzņēmuma statūtus, paplašinot valdi no četriem uz pieciem valdes locekļiem, un iecēlis tajā jaunu valdes locekli – Noru Krauju,  ziņo Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra informācijas izplatītāja “Lursoft” portāls Klientuportfelis.lv.

Savukārt trīs līdzšinējie valdes locekļi –  Marina BeļeckaSandra Veidemane un Jānis Kūliņš – atkārtoti apstiprināti amatos uz jaunu pilnvaru periodu.

Tā kā uzņēmums paplašinājis valdi un atbilstoši uzņēmuma statūtiem valdes locekļi var pārstāvēt uzņēmumu visi kopā, mainīts valdes locekļu tiesību pārstāvības apjoms – turpmāk viņi var pārstāvēt SIA “A Aptiekas” kopā ar vismaz trīs valdes locekļiem iepriekšējo divu valdes locekļu vietā.

Izmaiņas komercreģistrā ierakstītas pirmdien, 6.novembrī.

SIA “A Aptiekas” valdē par tās priekšsēdētāju turpina strādāt Mārcis Rutulis, kuram vienīgajam ir tiesības pārstāvēt uzņēmumu atsevišķi.

SIA “A Aptiekas” dibinātas 2005.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 284 704 eiro un tas pieder Igaunijas zāļu vairum- un mazumtirgotāja  “Magnum” meitas uzņēmumam Latvijā SIA “Magnum Medical”. Pagājušajā gadā SIA “A Aptiekas” strādāja ar apgrozījumu 38,158 miljoni eiro, savukārt uzņēmuma peļņa pēc nodokļiem 2016.gadā pieauga gandrīz četras reizes un bija 446 tūkstoši eiro.

 2016.gadā SIA “A Aptiekas” nodokļos Latvijas valsts budžetā iemaksāja 2,955 miljonus eiro, kas bija par 5% vairāk nekā 2015.gadā, ziņo Klientuportfelis.lv.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.