Sākums » Farmācija » “A Aptiekas” peļņa pērn palielinājusies par 26,6%
“A Aptiekas” peļņa pērn palielinājusies par 26,6%

“A Aptiekas” peļņa pērn palielinājusies par 26,6%

SIA “A Aptiekas” peļņa pērn pieaugusi par 26,6%, pēc “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmuma peļņa pērn bija 892 351 eiro, bet 2012.gdā – 704 906 eiro. Savukārt “A Aptieku” apgrozījums pērn bija 25,71 miljons eiro, kas ir par 19,6% vairāk nekā 2012.gadā, kad apgrozījums bija 21,5 miljoni eiro.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka darbs pie tīkla paplašināšanas un produktu klāsta uzlabošanas ir devis iespēju palielināt uzņēmuma peļņu. Kā uzņēmuma darbības rezultātu svarīgākie faktori tiek minēti vēl arī darbs pie preču zīmes popularizēšanas, personāla tālākapmācības programmas ieviešana, kā arī informācijas tehnoloģiju sistēmas uzlabošana.

Vadības ziņojumā atzīmēts, ka šogad plānots turpināt aptieku tīkla paplašināšanu, kā arī turpināt darbu pie klāsta kvalitātes un tā papildināšanas. Uzņēmuma galvenais uzsvars tiks likts uz privātās preču zīmes “A Aptiekas” popularizēšanu ar mērķi būt tuvāk klientiem.

Aizvadītā gada peļņu izlemts atstāt nesadalītu, ziņo LETA.

Uzņēmums “A Aptiekas” dibināts 2005. gada 25. janvārī. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 284 716 eiro. Latvijā ar zīmolu “A Aptiekas” darbojas 72 aptiekas. “A Aptiekas” ietilpst vienā no Baltijas valstīs lielākajām farmācijas kompāniju grupām – SIA “Magnum Medical”, kas pieder Igaunijas kompānijas “Magnum”.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*