Sākums » Interesanti » Aicina pieteikties LFB basketbola turnīram
Aicina pieteikties LFB basketbola turnīram
2018. gada Pamatturnīra uzvarētāji - LFB apvienotā komanda.

Aicina pieteikties LFB basketbola turnīram

Arī šogad, jau 23. gadu pēc kārtas, Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB), turpinot tradīciju, organizēs Latvijas Farmaceitu biedrības Basketbola turnīru.

Šogad turnīrs notiks 1.jūnijā (sestdienā) Saldū, jo ierastajā turnīra laikā – maija pēdējā sestdienā – šogad notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas.

Tāpat kā iepriekšējos gados, turnīra organizāciju ir uzņēmies vadīt Arvis Blūms. Kā jau ierasts, vienlaicīgi notiks Pamatturnīrs un Vecmeistaru turnīrs.

LFB ir sagatavojusi uzaicinājums piedalīties basketbola turnīrā (skat. pielikumā).

LFB lūdz līdz 2019. gada 15. aprīlim Latvijas Farmaceitu biedrībai atsūtīt komandas pieteikumu (brīvā formā), norādot kontaktpersonu (komandas dalībnieku vārdus pašlaik var neuzrādīt).

Komandu un visu interesentu sapulce tiks organizēta pēc pieteikumu saņemšanas (15.aprīļa), lai apstiprinātu Nolikumu, veiktu izlozi un apspriestu organizatoriskos jautājumus.

Turnīra organizatoru pārstāvis Aigars Eniņš aicina arī savlaicīgi iesūtīt pārdomas par turnīru, par iespējām pieteikt savu komandu, par turnīra Nolikumu un citas jaunas (vai vecas) idejas, kuras varētu ieviest turnīrā.

Pielikumā:

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.