Sākums » Farmācija » Aicinām piedalīties tālākizglītības kursā par onkoloģiju farmācijā

Aicinām piedalīties tālākizglītības kursā par onkoloģiju farmācijā

 Aicinām kolēģus izmantot vēl nebijušu iespēju gūt zināšanas onkoloģijas farmācijā! Pateicoties LFB Onkoloģisko farmaceitu sekcijas (OFS) iniciatīvai Latvijas Farmaceitu biedrība piedāvā Eiropas Onkoloģijas farmaceitu biedrības izstrādātu un OFS kolēģu latviešu valodā adaptētu apmācību cikla sadaļu  “Onkoloģijas farmācija”.

Apmācību kursa ilgums: trīs dienas (22,5 akadēmiskās stundas) – 07.10.2023., 14.10.2023. un 21.10.2023.

7. un 14. oktobrī tiksimies attālināti Zoom platformā, savukārt 21. oktobrī tiksimies klātienē viesnīcā “Monika”, Rīgā, Elizabetes ielā 21, lai darba grupās un praktiskos uzdevumos nostiprinātu divās pirmajās apmācību dienās gūtās zināšanas.

Pasākuma laikā farmaceiti, kas darbojas onkoloģijas un klīniskās farmācijas jomās, stāstīs par ķīmijterapijā lietojamām zālēm, to drošu apriti slimnīcās un atvērta tipa aptiekās, onkoloģijas pacientu farmaceitisko aprūpi un konsultāciju, biolīdziniekiem onkoloģijā. Klātienes nodarbību dienā tiks organizēti interesanti semināri, darba grupas, demonstrējumi un diskusijas. Apmācību kursā piedalīties īpaši tiek aicināti un gaidīti klīniskie farmaceiti, slimnīcu farmaceiti, kā arī farmācijas studenti.

Tālākizglītības pasākuma noslēgumā paredzēts patstāvīgais darbs zināšanu nostiprināšanai. Par pilnvērtīgu dalību visās trīs apmācību dienās un sekmīgu testa nokārtošanu dalībnieki saņems 35,0 moduļa tālākizglītības punktus.

Pasākuma programma pieejama šeit

 

Apmācību dalības maksa*:
– LFB biedriem, kas strādā slēgta tipa aptiekās un slimnīcās – 5,00 Eur;

– pārējiem farmācijas speciālistiem – 10,00 Eur;

– farmācijas studentiem – 5,00 Eur.

*Divas kafijas pauzes un pusdienas (21.10.2023.) iekļautas dalības maksā

Lai piedalītos apmācību kursā, dalībniekam nepieciešams dators, planšetdators vai viedtālrunis, kas aprīkots ar kameru, mikrofonu un austiņām vai skaļruņiem. Ierīcē laikus jābūt uzstādītai Zoom lietojumprogrammai. Nepieciešams stabils interneta pieslēgums.

Aicinām pieteikties apmācībām līdz 30.09.2023. (aizpildot pieteikuma anketu https://forms.gle/ageGj9MtQXFXiRHeA vai rakstot uz e-pastu svetlana.buraja@bkus.lv). Dalībnieku skaits ierobežots! Ja esat pieteicis dalību pasākumā, bet kādu iemeslu dēļ ierasties tomēr nevarēsiet, par to nepieciešams noteikti informēt (svetlana.buraja@bkus.lv)

 

Maksājumu jāveic ar pārskaitījumu līdz 03.10.2023.maksājuma mērķī norādot “OFS apmācības”

Latvijas Farmaceitu biedrība

Pils iela 21, Rīga, LV-1050

Reģistrācijas Nr.: 4 000 800 867 6

“SWEDBANK”; bankas kods: HABALV22

Konta Nr.: LV69HABA000140J045628

 

Sīkāka informācija par dalību pasākumā, sazinoties ar OFS vadītāju Svetlanu Buraju: svetlana.buraja@bkus.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*