Sākums » Farmācija » Aizkrauklē atklāj renovētu “Mēness aptieku”

Aizkrauklē atklāj renovētu “Mēness aptieku”

14. novembrī Aizkrauklē, Spīdolas ielā 22, atklāj renovēto “Mēness aptieku”, kas pēc atjaunošanas ieguvusi mūsdienīgas aptiekas koncepcijai raksturīgu veidolu, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

“Mēness aptieku” pārvaldītājas AS “Sentor Farm” aptiekas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs paziņojumā presei pauž: “Aizkraukles iedzīvotājiem nu tiek atvērta liela, laikmetīga “Mēness aptieka”, par ko mums liels gandarījums. Saskatām, ka ikvienu mūsdienīgu aptieku būtu iespējams aktīvāk izmantot kā slimību profilakses un sabiedrības veselības veicināšanas centru. Tā aptieka pamazām kļūtu arī par sociālu partneri valsts un pašvaldības institūcijām.”

Jaunā aptieka ar “Mēness aptieka” zīmolu Aizkrauklē tiek atvērta pēc vērienīgas rekonstrukcijas. Investējot pārbūvē aptuveni 30 000 eiro, ir paplašināta aptiekas tirdzniecības zāle, mainīts apgaismojums, atbilstoši mūsdienīgam “Mēness aptieka” konceptam izvietotas jaunās aptiekas mēbeles. Gaiša, lietišķā noskaņā izveidota farmaceitiskās aprūpes vide gaida Aizkraukles iedzīvotājus un pilsētas viesus ar plašu preču sortimentu un aptiekas pakalpojumu piedāvājuma klāstu.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.