Sākums » Farmācija » Aktuāla informācija par gripas vakcīnu pieejamību zāļu lieltirgotavās

Aktuāla informācija par gripas vakcīnu pieejamību zāļu lieltirgotavās

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) nformē, ka 2019. gada 4. martā zāļu lieltirgotavās kopā ir pieejami 8807 pretgripas vakcīnu “Influvac suspensija injekcijām” (reģ.Nr. 05-0097) iepakojumi .

Atbilstoši Ministru kabineta 2007.gada 26.jūnija noteikumu Nr.416 ”Zāļu izplatīšanas un kvalitātes kontroles kārtība” 17.1. apakšpunktam zāļu lieltirgotavas nodrošina savā tīmekļa vietnē sabiedrībai viegli pieejamu informāciju par izplatāmām zālēm un to cenām.

Saskaņā ar ZVA rīcībā esošo un zāļu lieltirgotavu tīmekļa vietnēs pieejamo informāciju,  vakcīna ir pieejama lieltirgotavās:
– AS “Recipe Plus”,
– SIA “Tamro”.

ZVA atgādina, ka vakcīnu skaits katru dienu ir mainīgs un zāļu lieltirgotavas nav tiesīgas izplatīt pretgripas vakcīnas pacientiem. Pacienti zāles var iegādāties tikai un vienīgi aptiekās, konsultējoties ar ārstu vai farmaceitu.

Saskaņā ar reģistrācijas apliecības īpašnieka “Sanofi Pasteur” Zāļu valsts aģentūrai sniegto informāciju, pretgripas vakcīna “VaxigripTetra suspensija injekcijām pilnšļircē” (reģ.Nr. 16-0141) šajā sezonā vairumtirdzniecībā vairs nebūs pieejama.

 

www.farmacija-mic.lv

2 komentāri

  1. Bet,putnēn, tāda informācija nebūs precīza, piem. ja no rīta Magnumā ir 1000 Beroduāli,tada vakarā jau ir 0! Vai piem. Kreon 25ooo nr. 50 – 2 dienas bija gan Tamro,gan M.M. ,bet tagad jau atkal labu laiku naf!
    Tad jau drīzāk MIC varētu nointervēt ražotājus par to,ar kuru vietu viņi domā,samaksājot un ieliekot savus medikamentu KZS,bet pēc tam nedodot tos lieltirgotavām!

  2. Naktsputniņš

    Esmu vienīgais, kam liekas, ka gripas vakcīnu atlikumi vairs nav aktuāli? Mēs nevienu nēesam realizējuši kopš janvāra, piemēram. Pirms tam, šī informācija gan bija aktuāla. Ļoti patiktu tāda rakstura informācija par deficīta ražotāju preci: Boehringer ingelheim, šīs un tas no GSK, Pfizer.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.