Sākums » Farmācija » Alūksnē jaunās telpās atklāta “Apotheka” aptieka

Alūksnē jaunās telpās atklāta “Apotheka” aptieka

11. jūnijā, Alūksnē, Pils ielā 9b, atklāta “Apotheka” aptieka, kas līdz šim reģionā plašākajās un modernākajās telpās nodrošinās profesionālu, kvalificētu farmaceitisko aprūpi atbilstoši “Apotheka” aptieku tīkla standartiem.

Jaunatklātā aptieka piedāvās plašu produkcijas klāstu – vairāk nekā 1500 preces, ietverot veselības uzlabošanas medikamentus – uztura bagātinātājus, vitamīnus un sezonāli pieprasītākos medikamentus, kā arī skaistumkopšanas produktus, ko iesaka profesionāļi. Par katram klientam individuāli piemērotāko produktu un veselības aprūpi konsultēs augsti kvalificēti speciālisti – pieredzējuši farmaceiti. Bez tam – “Apotheka” klientiem būs iespēja bez maksas nodot nederīgos medikamentus, kā arī pasūtīt individuāli izgatavojamās zāles, ziņo uzņēmums.

“Alūksnes aptieka ir kļuvusi par Vidzemē plašāko Apotheka aptieku – klientu apkalpošanas zāle ir teju 80 m2 lielā platībā. Jaunās telpas ir ieguvums kā klientiem, tā arī farmaceitiem, kuri turpmāk varēs apkalpot klientus ērtā un mājīgā vidē. Ceru, ka mūsu aptiekas sadarbība ar pilsētas vispārizglītojošajām izglītības iestādēm un pilsētas centrālo bibliotēku motivēs skolēnus interesēties par dabaszinātnēm, nākotnē kļūt par farmaceitiem un pievienoties “Apotheka” komandai,” stāsta Jānis Kūliņš, “Apotheka” valdes loceklis.

“Apotheka” ir viens no Latvijā vadošajiem un visstraujāk augošajiem aptieku tīkliem. Ar šo zīmolu šobrīd darbojas 114 aptiekas visā Latvijā, kā arī interneta aptieka www.apotheka.lv. Uzņēmums tika izveidots 2005. gadā, apvienojot vairākus mazus uzņēmumus. Apotheka Latvijā strādā vairāk nekā 530 darbinieki, no kuriem 384 ir farmaceiti.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.