Sākums » Farmācija » “AmberStone Group” zaudējusi līdzdalību “Grindeks” kapitālā
“AmberStone Group” zaudējusi līdzdalību “Grindeks” kapitālā

“AmberStone Group” zaudējusi līdzdalību “Grindeks” kapitālā

Ar likvidējamo “ABLV Bank” saistītā “AmberStone Group” zaudējusi līdzdalību zāļu ražotāja “Grindeks” kapitālā, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Paziņojumā biržai “Nasdaq Riga” teikts, ka pirmdien, 20. maijā, “AmberStone Group” zaudējusi līdzdalību “Grindeks” kapitālā, kamēr iepriekš firmas īpašumā bija 22,66% “Grindeks” akciju. Kam akcijas pārdotas, paziņojumā nav teikts.

“Grindeks” kapitālu veido 9,585 miljoni akciju 1,4 eiro nominālvērtībā. Uzņēmuma lielākais akcionārs ir Lipmanu ģimenes izveidotais uzņēmums SIA “Liplat Holding”, kuram Kirovs Lipmans un viņa sieva Anna Lipmane nodeva visas viņiem piederošās “Grindeks” akcijas, kas kopumā veido 49,94%.

“AmberStone Group” ir 2013. gadā dibināts holdinguzņēmums, kas pārvalda meitaskompānijas un asociētās sabiedrības dažādās nozarēs. “AmberStone Group” ir 104 akcionāri, no kuriem lielākais akcionārs ir “ABLV Bank”, kurai pieder 24,28% holdinga akciju.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Grindeks” koncerna apgrozījums 2018. gadā bija 145,5 miljoni eiro, kas ir par 10% vairāk nekā 2017.gadā, savukārt koncerna zaudējumi bija 9,7 miljoni eiro.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.