Sākums » Farmācija » Apbalvoti konkursa “Gada farmaceits 2018” laureāti
Apbalvoti konkursa “Gada farmaceits 2018” laureāti
Foto: "Gada farmaceits 2018" apbalvošana. Foto - no LFB arhīva.

Apbalvoti konkursa “Gada farmaceits 2018” laureāti

2018. gada 9. novembrī Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Gada konferencē nozares speciālisti tika apbalvoti ar goda nosaukumu “Gada farmaceits 2018”. Goda nosaukums “Gada farmaceits 2018” tika piešķirts:

Baiba Duncītei – “Benu aptieka 53” (Rīgā ) vadītājai – par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā, par LFB tradīciju uzturēšanu, noorganizējot Benu aptieku basketbola komandu, par pozitīvisma gara uzturēšanu savā kolektīvā, klientos.

Ievai Virzai – “Mēness aptieka 99”(Rīgā) farmaceitei – par godprātīgu profesionālo darbību un ieguldījumu iedzīvotāju izglītošanā plašsaziņas līdzekļos.

Ilzei Jaudzemei – “Apotheka 53” (Ogrē) aptiekas vadītājai – par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā un farmācijas speciālistu izglītošanā.

Ilzei Krīgalei – Barkavas aptiekas vadītājai Madonas novadā – par aktīvu sabiedrības izglītošanu veselības uzturēšanas jautājumos, par būtisku ieguldījumu farmaceitiskās aprūpes pieejamības nodrošināšanā lauku iedzīvotājiem un par aktīvu līdzdalību LFB tradīciju uzturēšanā.

Inesei Sviestiņai – Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Slēgta tipa aptiekas vadītājas vietniecei – par sasniegumiem slimnīcu farmaceita lomas stiprināšanā starptautiskā mērogā, par būtisku ieguldījumu klīniskā farmaceita prestiža stiprināšanā.

Ingai Gūtmanei – Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas aptiekas vadītājai – par nozīmīgu ieguldījumu farmācijas speciālistu izglītošanā, klīnisko farmaceitu maģistratūras programmas attīstībā, minētās profesijas prestiža stiprināšanā veselības aprūpē, par aktīvu līdzdalību LFB darbā, organizācijas stiprināšanu.

Innai Sigņejevai-Podžukai –  Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas slēgta tipa aptiekas vadītājai – par ieguldījumu programmas Palma Medikal ieviešanā un efektīvā medicīnas personāla apmācīšanā, par godprātīgu profesionālo darbību un farmaceita profesijas nozīmīguma stiprināšanu sabiedrībā.

Oksanai Grīnbergai – “Benu aptieka 21” (Ventspilī) vadītājai – par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā, par lieliskas sadarbības izveidošanu starp ārstiem un farmaceitiem, tās tālāku attīstīšanu un aktīvu līdzdalību LFB aktivitātēs, projektos.

Sanitai Āboliņai – “Latvijas aptieka 16” (Skrundā) vadītājai – par līdzdalību speciālistu jaunās paaudzes darba audzināšanā, par būtisku ieguldījumu farmācijas speciālistu un iedzīvotāju izglītošanā, par veiksmīgas sadarbības izveidošanu ar ārstiem, tās attīstīšanu.

Zanei Melbergai – SIA “Euroaptieka” aptieku tīkla kvalitātes vadītājai – par farmaceita lomas stiprināšanu savā aptiekas uzņēmumā, ieguldījumu speciālistu un iedzīvotāju izglītošanā par jautājumiem, kas saistīti ar veselības aprūpi, izglītojošu projektu organizēšanu, par aktīvu līdzdalību LFB projektos.

Trīs laureātes gan svinīgajā apbalvošanas ceremonijā nevarēja piedalīties starptautisku darba pienākumu vai slimības dēļ.

 

Arī Medikamentu informācijas centrs sveic laureātes!

 

E. Badunes foto.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.