Sākums » Farmācija » “Apotheka” atklāj otru aptieku Kuldīgā
“Apotheka” atklāj otru aptieku Kuldīgā

“Apotheka” atklāj otru aptieku Kuldīgā

Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma 3. decembrī Kuldīgā savu darbību atsāka aptieku tīkla “Apotheka” aptieka Piltenes ielā 5 a. Uzņēmums bija spiests uz laiku pārtraukt tās darbību ēkas rekonstrukcijas darbu dēļ, paziņojumā presei norāda “Apotheka” pārstāvji. Aptieka ir izvietota plašās telpās un kuldīdzniekiem piedāvā recepšu un bezrecepšu medikamentus, kā arī plašu produktu klāstu veselības, labas pašsajūtas bagātināšanai un ķermeņa kopšanai.

Šī gada 30. septembrī aptieka bija spiesta pārtraukt savu darbību ugunsgrēka dēļ, kas izcēlās mājas bēniņos. Pateicoties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kuldīgas daļas darbinieku profesionālai rīcībai, liesmas tika apslāpētas operatīvi, tādējādi tika pasargāta ēkas pārējā daļa, tostarp pirmais stāvs, kur atradās “Apotheka”. Līdz ar to būtiskas investīcijas aptiekas telpu remontā nav veiktas, jo tām netika nodarīts kaitējums, norāda Kūliņš.

Pēc ēkas rekonstrukcijas “Apotheka” telpu lielums nav mainījies. Kopumā Kuldīgas iedzīvotājiem ir pieejamas divas “Apotheka” aptiekas.

“Apotheka mērķis ir būt nozares līderim un pirmajai izvēlei starp aptiekām Latvijas iedzīvotāju vidū, tāpēc mēs turpinām modernizēt esošās un atvērt jaunas aptiekas. Priecājos, ka Kuldīgā jau divās aptiekās varam piedāvāt klientiem ērtu iepirkšanos patīkama dizaina telpās un būtiski plašāku produktu klāstu veselības un labas pašsajūtas bagātināšanai un augstvērtīgai skaistumkopšanai,” pauž Jānis Kūliņš, “Apotheka” valdes loceklis.

Pētījums, kas veikts sadarbībā ar “OMD Latvija” šī gada maija beigās, un kurā piedalījās 706 respondenti, rāda, ka lielākā daļa jeb 76% respondentu aptieku uztver kā vietu, kur iegādāties recepšu un bezrecepšu medikamentus, kas nozīmē to, ka iedzīvotāji aptieku apmeklē, lai risinātu jau radušās veselības problēmas. “Mēs vēlamies mainīt šo viedokli, jo, mūsuprāt, aptiekai ir jābūt vietai, kur klients var atrast visu savai veselībai, skaistumam un labsajūtai,” piebilst J.Kūliņš.

“Apotheka” aptiekā Kuldīgā, Piltenes ielā 5a, apmeklētāji ir gaidīti katru darba dienu un sestdienās no plkst. 8:00 līdz. 20:00. Svētdienās aptieka slēgta. “Apotheka” ir aptieku tīkla “A Aptieka” jaunais nosaukums. Ar “Apotheka” zīmolu šobrīd darbojas 92 aptiekas visā Latvijā, un turpmāko gadu laikā uzņēmums pakāpeniski nomainīs lielu daļu aptieku uz jauno konceptu. “Apotheka” ietilpst vienā no lielākajām Baltijas valstu farmācijas uzņēmumu grupām “Magnum”, kuras uzņēmumi darbojas Baltijas valstīs un Somijā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.