Sākums » Jaunākie raksti » “Apotheka” valdē strādā farmaceite Beāte Kaminska
“Apotheka” valdē strādā farmaceite Beāte Kaminska

“Apotheka” valdē strādā farmaceite Beāte Kaminska

Lursoft Klientu Portfeļa monitorings jūnija beigās ziņoja par izmaiņām SIA “Apotheka” valdes sastāvā. Savus amatus uzņēmuma vadībā saglabājuši Sandra Veidemane, Jānis Kūliņš un Nora Krauja, savukārt līdzšinējās valdes locekles Marinas Beļickas, kas SIA “Apotheka” valdes locekles amatā atradās kopš 2011. gada, vietā amatā stājusies Beāte Kaminska. SIA “Apotheka” valdes priekšsēdētāja amatu turpina ieņemt Mārcis Rutulis.

Lursoft pieejamā informācija liecina, ka amatus citu uzņēmumu valdēs vai padomēs Beāte Kaminska iepriekš nav ieņēmusi.

Beāte Kaminska ir diplomēta farmaceite, ieguvusi arī maģistra grādu “Veselības vadībā”. Beāte savu profesionālo karjeru sākusi un veidojusi tieši SIA “Apotheka”: vispirms bijusi konsultante, tad farmaceita palīgs, pēc diploma iegūšanas – farmaceite un tad strādājusi par aptiekas vadītāju. Vēlāk Beāte uzņēmusies recepšu medikamentu kategoriju vadītājas pienākumus “Apotheka” sortimenta daļā, bet pašlaik viņa ir arī uzņēmuma reģiona vadītāja.

Par jaunajiem pienākumiem un attīstības iespējām nozarē portālam farmacija-mic.lv kolēģe atklāj: “Šobrīd uzņēmumā esmu jau desmito gadu, un esmu stājusies arī valdes locekles amatā. Esmu priecīga, ka man ir dota iespēja augt un attīstīties. Esmu pārliecināta, ka mana līdzšinējā pieredze, ieņemot dažādus amatus un izprotot katra tā specifiku, ir viena no manām stiprajām pusēm komandas darbā.”

 

Aizvadītajā gadā SIA “Apotheka” nodokļu iemaksās valsts kopbudžetā samaksājusi 4,66 milj. EUR. Pērn uzņēmumā bija 513 darbinieki. SIA “Apotheka” reģistrētas 118 aktīvas struktūrvienības.

SIA “Apotheka” patiesais labuma guvējs ir Margus Linnamae no Igaunijas.

Avots: news.lv, farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*