Sākums » Farmācija » Aptieku īpašnieku asociācija uzskata – veselības ministra amatam šobrīd jāmeklē speciālists “bez darba”
Aptieku īpašnieku asociācija uzskata – veselības ministra amatam šobrīd jāmeklē speciālists “bez darba”

Aptieku īpašnieku asociācija uzskata – veselības ministra amatam šobrīd jāmeklē speciālists “bez darba”

Lai izdotos atrast kādu, kurš gribētu piekrist kļūt par veselības ministru, jāmeklē tāds speciālists, kas patlaban ir bez darba, nacionālajai informācijas aģentūrai LETA paudis Aptieku īpašnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Lībķens.

Viņš norādījis, ka Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas (LVEA) vadītājas Daigas Behmanes atteikšanās no piedāvājuma ieņemt vakanto veselības ministra amatu bija paredzama.

“Kā jau bija paredzams, Behmane atteicās no vakantā veselības ministra portfeļa, jo līdz vēlēšanām un jauna Ministru kabineta veidošanai ir palicis pavisam maz laika. Tas ir tikai loģiski, ka nevienam no kandidātiem negribas pamest savu darba vietu vai nodarbošanos, lai uz dažiem mēnešiem kļūtu par veselības ministru, bez garantijas, ka pēc vēlēšanām ministrs saglabās savu amatu,” skaidrojis Lībķens.

Viņš uzskata, ka gadījumā, ja neizdosies atrast tādu speciālistu, kurš patlaban ir “bez darba”, visticamāk, Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai līdz pat vēlēšanām nāksies pildīt arī veselības ministra pienākumus, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*