Sākums » Farmācija » Aptieku tīkls “Latvijas aptieka” pērn divkāršojis apgrozījumu
Aptieku tīkls “Latvijas aptieka” pērn divkāršojis apgrozījumu

Aptieku tīkls “Latvijas aptieka” pērn divkāršojis apgrozījumu

 AS “Olainfarm” piederošā aptieku tīkla pārvaldītāja SIA “Latvijas aptieka” pērn divkāršojusi apgrozījumu un guvusi peļņu, pēc “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Aptieku tīkla apgrozījums pērn bija 12,7 miljoni eiro, kas ir 2,2 reizes vairāk nekā 2012. gadā, kad apgrozījums bija 5,61 miljons eiro. “Latvijas aptieka” pērn guvusi peļņu 936 528 eiro apmērā, bet 2012. gadā uzņēmums cieta zaudējumus 39 093 eiro apmērā, ziņo LETA.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka pērn apgrozījuma pieaugums veidojies, galvenokārt pateicoties jaunu aptieku pārņemšanai un darbības optimizēšanai. Savukārt peļņas būtiska sastāvdaļa ir citi ieņēmumi, kas galvenokārt veidojušies no divu aptieku licenču un nomas līgumu pārdošanas.

Šogad “Latvijas aptieka” plāno pabeigt reorganizācijas procesu, kura gaitā uzņēmumam tiktu pievienotas visas “Olainfarm” grupai piederošās un iepriekšējos gados iegādātās aptiekas. Tikmēr lielākā vērība šogad būs vērsta uz esošo aptieku modernizāciju un pārveidošanu atbilstoši izstrādātajam konceptam un to pārvietošana uz komerciāli izdevīgākām vietām.

Uzņēmuma valde pērn gūto peļņu rosina atstāt nesadalītu, ziņo LETA. SIA “Latvijas aptieka” pieder AS “Olainfarm”, un tā valdes priekšsēdētājs ir Oļegs Grigorjevs.

www.farmacija-mic.lv

Foto – no “Latvijas aptieka” arhīva.

LETA_logo

Viens komentārs

  1. Vajadzēja nosaukt par Olaines aptieku, citādi pirmā asociācija ir ar valsts aptieku! 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.