Sākums » Farmācija » Ar studentu priekšlasījumiem RSU atklāj Zinātnes nedēļu
Ar studentu priekšlasījumiem RSU atklāj Zinātnes nedēļu

Ar studentu priekšlasījumiem RSU atklāj Zinātnes nedēļu

Šonedēļ Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisināsies starptautiskā Zinātnes nedēļa, kas veltīta veselības aprūpes, medicīnas, sabiedrības veselības un sociālo zinātņu tēmām.

Zinātnes nedēļu atklās 9. starptautiskā studentu konference “Health and Social Sciences” (ISC2023).

Savukārt no 29. marta līdz 31. martam vienlaikus noritēs četras konferences, tai skaitā medicīnas un veselības aprūpes jautājumiem veltītā “Knowledge for Use in Practice”.

Zinātnes nedēļas gaitā noritēs arī divas starpdisciplināras konferences. Konference “Society. Health. Welfare” apvienos sabiedrības veselības, aroda un vides veselības, sociālās labklājības speciālistus, māsas, vecmātes un psihologus. Bet konference “PLACES” pulcēs politoloģijas, tiesībzinātņu, ekonomikas, komunikācijas un citu sociālo zinātņu ekspertīzes jomas pārstāvjus.

Konferenču maratonu 30.martā un 31.martā noslēgs tehnoloģijām un izglītībai veltītā konference “University Teaching and Learning”.

Sekot līdzi konferences saturam bez maksas virtuālajā platformā var ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties konferencei mājaslapā. Konferences noritēs angļu valodā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.