Sākums » Jaunākie raksti » Ārstu biedrības prezidenta amatam bez Aizsilnieces pieteicies vēl viens kandidāts

Ārstu biedrības prezidenta amatam bez Aizsilnieces pieteicies vēl viens kandidāts

Uz Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidenta amatu bez LĀB viceprezidentes, ģimenes ārstes Ilzes Aizsilnieces kandidē vēl viens ārsts, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Patlaban uz prezidenta amatu pieteikušies divi kandidāti, kuru vārdus LĀB atklās pēc biedrības valdes sēdes nākamnedēļ, 14.novembrī. Pirms kandidātu izziņošanas jāpārbauda kandidātu iesniegtie dokumenti, tostarp jāpārbauda, vai visi ārsti, kuri parakstījušies par attiecīgā kandidāta sarakstu, ir LĀB biedri.

Kandidātu LĀB prezidenta amatam var izvirzīt ar vismaz 50 biedru parakstītu iesniegumu, kas jāiesniedz biedrības valdei.

Aģentūra LETA jau rakstīja, ka līdz šim uz LĀB prezidenta amatu bija pieteikusies tikai Aizsilniece, par kuru oktobrī LĀB biedru pilnsapulcē kvoruma trūkuma dēļ vēl nevēlēja. Toreiz kvoruma nodrošināšanai bija nepieciešams, lai pilnsapulci apmeklētu 1261 ārsts, tomēr tik daudz ārstu nebija ieradušies, kā rezultātā pilnsapulce nebija lemttiesīga.

Atkārtota pilnsapulce notiks 21.novembrī. Šajā pilnsapulcē saskaņā ar biedrības statūtiem vairs nav nepieciešama puse no biedru skaita, lai sapulce būtu lemttiesīga. Attiecīgajā datumā lemttiesīgi būs visi uz sēdi ieradušies ārsti. Lai apstiprinātu jauno prezidentu, nepieciešama puse no biedru skaita plus viens.

Kā ziņots, līdzšinējais LĀB prezidents Pēteris Apinis nolēmis pamest biedrības vadību.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.