Sākums » Interesanti » Atbalsta ātrās palīdzības mašīnu iegādi līzingā
Atbalsta ātrās palīdzības mašīnu iegādi līzingā

Atbalsta ātrās palīdzības mašīnu iegādi līzingā

Šodien, 13.janvārī, Ministru kabineta sēdē apstiprināts Veselības ministrijas (VM) izstrādātais rīkojuma projekts, kas paredz atļaut Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD) uzņemties ilgtermiņa saistības no 2015.-2022.gadam par NMPD Rīgas reģionālajam centram nepieciešamā operatīvā medicīniskā transporta iegādi līzingā VM pamatbudžeta ietvaros.

Finansējuma nodrošināšanai paredzēts veikt līdzekļu pārdali neatliekamās medicīniskās palīdzības apakšprogrammas ietvaros, samazinot izdevumus precēm un pakalpojumiem, attiecīgi palielinot izdevumus atlīdzībai, tai skaitā atalgojumam, līzinga procentu izdevumiem un pamatkapitāla veidošanai, ziņo VM.

Ministrija uzsver, ka operatīvā medicīniskā transporta un tā vadītāju pakalpojumu nodrošinot līzingā atbilstoši ilgtermiņa saistību apmēram, plānotais valsts budžeta ietaupījums septiņu gadu periodā varētu būt aptuveni 7,4 miljoni eiro (ārpakalpojuma izmaksām paliekot pēdējo divu gadu apmērā).

Iepirkuma procedūra par operatīvā medicīniskā transporta iegādi līzingā ir uzsākta, un paredzēts, ka pirmos operatīvā medicīniskā transporta līdzekļus varētu saņemt jau 2015.gada jūnija beigās, ziņo ministrija.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*