Sākums » Jaunākie raksti » “Benu aptieka” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā audzis par 12%

“Benu aptieka” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā audzis par 12%

Aptieku tīkls SIA “Benu aptieka Latvija” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2022.gada 1.februāra līdz šā gada 31.janvārim, strādāja ar 64,422 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12% vairāk nekā attiecīgajā periodā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa saruka par 2,6% – līdz 2,97 miljoniem eiro, liecina “Firmas.lv”.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka finanšu gadā, turpinoties Covid-19 pandēmijas radītiem klientu skaita ierobežojumiem aptiekās, kompānija paplašināja savu pakalpojumu klāstu, piemēram, izveidots klientu apkalpošanas zvanu centru, sākta zāļu piegāde uz mājām, kā arī atklāta “Benu” e-aptieka.

Kā norāda vadība, pagājušajā finanšu gadā kompānijas lielākie ieguldījumi saistīti ar aptieku rekonstrukciju un telpu paplašināšanu Liepājā, kā arī e-aptiekas attīstīšanu.

Saskaņā ar “Benu aptieka Latvija” izstrādāto attīstības plānu galvenais uzdevums arī turpmāk kompānijai būs vairot klientu apmierinātību ar “Benu aptieku” apkalpošanas kvalitāti. Tāpat kompānija veicinās medikamentu pieejamību un regulāru farmaceitu tālākizglītošanu.

Līdztekus turpmāk tiks skatīti arī piedāvājumi un iespējas aptieku tīkla paplašināšanas jomā, teikts ziņojumā.

Finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.februāra līdz 2022.gada 31.janvārim, “Benu aptieka Latvija” strādāja ar 57,523 miljonu eiro apgrozījumu un 3,049 miljonu eiro peļņu.

Kompānija reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3 333 410 eiro. “Benu aptieka Latvija” vienīgais īpašnieks ir SIA “Phoenix Baltics Holding”, kas savukārt ietilpst Vācijā reģistrētajā “Phoenix International Beteiligungs”.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*