Sākums » Farmācija » BENU Aptieka atver e-aptieku un nodrošina preču piegādi visā Latvijā
BENU Aptieka atver e-aptieku un nodrošina preču piegādi visā Latvijā

BENU Aptieka atver e-aptieku un nodrošina preču piegādi visā Latvijā

Lai nodrošinātu ātru, ērtu un drošu bezrecepšu medikamentu, veselības, skaistuma un labsajūtas preču iegādi, aptieku tīkls „BENU Aptieka” ir atvēris e-aptieku, kurā šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 3200 preču tādās kategorijās kā skaistums un ādas kopšana, uztura bagātinātāji, medicīnas preces, higiēna, kā arī nepieciešamās lietas māmiņām un bērniem. E-aptiekā veiktie pasūtījumi tiek piegādāti visā Latvijas teritorijā.

“Covid-19 pandēmija ir ievērojami mainījusi patēriņa un ikdienas iepirkšanās paradumus, lielāku uzsvaru liekot uz iepirkšanos internetā un drošiem piegādes risinājumiem. Turklāt jārēķinās, ka arī pēc ierobežojumu mazināšanas daļa klientu priekšroku dos tieši attālinātai preču iegādei. Tādēļ, sekojot mūsu klientu vajadzībām un pieprasījumam, esam nolēmuši atvērt e-aptieku, kurā var ātri, ērti un droši noformēt pasūtījumu, kā arī saņemt farmaceita tiešsaistes konsultāciju. E-aptiekas atvēršana ir nākamais „BENU Aptiekas” attīstības solis, kas līdztekus „BENU Aptiekas” Digitālajai Lojalitātes kartei un Medikamentu iegādes atgādinājuma programmai ļauj klientiem sniegt vēl pieejamāku un kvalitatīvāku farmaceitisko aprūpi un klientu apkalpošanu. Turpinām nodrošināt Recepšu medikamentu piegādi uz mājām atbilstoši VM rīkojumam nr. 109 par zāļu piegādi. Detalizētāku informāciju klienti var saņemt, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas centra tālruni 25 621 621,” stāsta „BENU Aptieka Latvija” direktore Anete Rožkalna.

Pasūtījumu BENU e-aptiekā ir iespējams noformēt gan reģistrētiem, gan nereģistrētiem lietotājiem, tomēr reģistrētajiem lietotājiem ir iespēja saņemt īpašos piedāvājumus un uzkrāt lojalitātes punktus par veiktajiem pirkumiem.

Pašlaik BENU e-aptiekā ir pieejams plašs sortiments, kopskaitā vairāk nekā 3200 preces, kas regulāri tiek papildināts. Šobrīd pieejamo preču klāstā ietilpst uztura bagātinātāji, bezrecepšu medikamenti, pasaulē vadošo zīmolu kosmētika un ķermeņa kopšanas līdzekļi, medicīniskās ierīces un specializētā pārtika.

Lai atvieglotu iepirkšanos internetā un sniegtu klientiem attālinātas konsultācijas par zāļu lietošanu un dažādiem ar veselību saistītiem jautājumiem, katru darba dienu laikā no 09:00 līdz 17:00 e-aptiekā darbojas klientu servisa centrs, kas nodrošina ne vien konsultācijas par e-pirkumiem, bet arī farmaceita tiešsaistes konsultācijas.

E-aptiekā veiktie pasūtījumi tiek piegādāti uz jebkuru Latvijas vietu. Preces var tikt piegādāts uz mājām, DPD Pickup punktiem vai Circle K, Virši A un Viada degvielas uzpildes stacijām. Piegāde tiek veikta 2-3 darbadienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas.

BENU Aptiekas ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. BENU Aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno 79 aptiekas visos lielākajos valsts reģionos. BENU Aptiekās Latvijā strādā vairāk nekā 400 darbinieku.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.