Sākums » Farmācija » “BENU aptiekas” aicina pieteikties apmaksātām studijām un garantē darbu farmaceita asistenta profesijā
“BENU aptiekas” aicina pieteikties apmaksātām studijām un garantē darbu farmaceita asistenta profesijā

“BENU aptiekas” aicina pieteikties apmaksātām studijām un garantē darbu farmaceita asistenta profesijā

Aicinot pievienoties savam kolektīvam un iegūt finansējumu studijām, aptieku tīkls “BENU aptieka” izsludina konkursu uz apmaksātām studiju vietām un piedāvā garantētu darbu farmaceita asistenta profesijā.

Farmācijas jomas profesijas, tai skaitā farmaceita asistenta profesija, ik gadu pasaulē kļūst arvien pieprasītākas, jo paver plašas nākotnes perspektīvas, piedāvājot ne vien interesantu darbu, bet arī iespēju augt līdzi laikam, strādāt modernā darba vidē un pilnveidoties, uzsver aptieku tīkla pārstāvji. Tādēļ, rūpējoties par saviem nākotnes darbiniekiem, “BENU aptieka” izsludina konkursu par apmaksātām studiju vietām un piedāvā garantētu darbu farmaceita asistenta profesijā.

Konkursa atlases uzvarētājiem tiks nodrošinātas “BENU aptiekas” finansētas studijas Rīgas 1. medicīnas koledžā un garantēts apmaksāts darbs “BENU aptieku” tīklā ar 70 aptiekām Latvijā gan studiju laikā, gan pēc to veiksmīgas pabeigšanas, kā arī veselības apdrošināšana. Tāpat ārpus Rīgas dzīvojošajiem studentiem tiks nodrošināta apmaksāta dienesta viesnīca. Mācības šī konkursa ietvaros tiks uzsāktas šā gada septembrī, un to plānotais ilgums ir 2,5 gadi. Mācību dienas – piektdienas un sestdienas. Lai piedalītos konkursā, nepieciešams sekmīgs vērtējums vidusskolas sekmju izrakstā.

Pieteikšanās konkursam turpināsies līdz šā gada 6. augustam, sūtot motivācijas vēstuli, CV un vidējo izglītību apliecinoša dokumenta kopiju, t.sk. sekmju izrakstu, uz darbs@tamro.com. Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt pa uzziņu tālruni: 67067880.

Framaceita asistents ir veselības aprūpes speciālists, kurš strādā aptiekās farmaceita uzraudzībā, veic zāļu, veselības aprūpei vai ķermeņa kopšanai lietojamo preču izsniegšanu, gatavo zāles pēc individuālām ārsta receptēm un ārstniecības iestāžu rakstveida pieprasījumiem.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*