Sākums » Farmācija » “BENU aptieku” tīkls pērn kāpinājis apgrozījumu un guvis peļņu
“BENU aptieku” tīkls pērn kāpinājis apgrozījumu un guvis peļņu

“BENU aptieku” tīkls pērn kāpinājis apgrozījumu un guvis peļņu

SIA “Benu aptieka Latvija” apgrozījums pērn bijis 48,14 miljoni eiro, kas ir par 8% vairāk nekā 2012. gadā, kad apgrozījums bija 44,94 miljoni eiro, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA. Uzņēmumam pērn izdevies gūt peļņu 837 419 eiro apmērā, bet 2012.gadā tas cieta zaudējumus 293 612 eiro apmērā. “Benu aptieka Latvija” finanšu gads ilga no 2013.gada 1.februāra līdz 2014.gada 31.janvārim.

“Benu aptiekas Latvija” vadības ziņojumā teikts, ka pērn uzņēmumam palīdzējusi ekonomikas stabilizēšanās un operatīvās darbības pilnveidošana. Galvenie uzņēmuma veiksmes faktori pērn papildus pozitīvai tirgus dinamikai ir produktu kategoriju vadība un augsti farmaceitiskās aprūpes kvalitātes standarti aptiekās.

Ziņojumā arī atzīmēts, ka pērn vairākās aptiekās tika īstenotas vērienīgas pārbūves, modernizējot telpas, uzlabojot interjeru un piedāvājot klientiem pašapkalpošanās koncepciju. Aptieku tīkla un ģeogrāfiskā pārklājuma paplašināšanas nolūkos “Benu aptieka Latvija” pērn iegādājusies vienu aptieku Rīgā un vienu aptieku Alūksnē.

Saskaņā ar uzņēmuma izstrādāto attīstības plānu galvenais uzdevums ir saglabāt “BENU aptieku” klientu plūsmu un apgrozījumu, vienlaicīgi optimizējot piedāvāto preču klāstu un meklējot iespējas izmaksu samazinājumam nolūkā stabilizēt aptieku peļņas un rentabilitātes rādītājus.

Pērn gūto peļņu pilnā apmērā plānots ieskaitīt nesadalītajā peļņā, sedzot iepriekšējo gadu zaudējumus, norādīts vadības ziņojumā, informē LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Viens komentārs

  1. Atradu internetā šitādu Benu nosaukumu, uzlaboja garīgo! 🙂
    http://g4.delphi.lv/images/pix/520×360/3f12a588/piens-fest-spele-44744130.jpg

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*