Sākums » Farmācija » “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums pērn samazinājās par 5,3%
“Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums pērn samazinājās par 5,3%

“Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums pērn samazinājās par 5,3%

Zāļu vairumtirgotāja SIA “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums pērn bija 10,653 miljoni eiro, kas ir par 5,3% mazāk nekā gadu iepriekš, un peļņa samazinājās 2,9 reizes līdz 297 019 eiro, saskaņā ar “Firmas.lv” datiem ziņo informācijas aģentūra LETA.

Vadības ziņojumā teikts, ka “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” finansiālais stāvoklis ir stabils. Par to liecina pēdējo gadu rentabilitātes un likviditātes rādītāji, kas pārsniedz vidējo rādītāja vērtību nozarē.

Uzņēmuma vadība skaidro, ka pandēmijas dēļ valstī izsludinātais ārkārtējais stāvoklis, veicināja vairāku sezonālo saslimstību samazināšanos, kam bija ietekme uz uzņēmuma izplatīto medikamentu apgrozījumu attiecīgajā terapetiskajā grupā. Būtiski samazinājās apgrozījums “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” izplatītajiem pretsaaukstēšanās un pretdrudža medikamentiem.

Tāpat valstī noteikto ierobežojumu dēļ samazinājās visu bezrecepšu produktu apgrozījums tajā patērētāju sadaļā, kuri izvēlas farmaceitisko aprūpi klātienē, kas pamatojās ar to, ka nozīmīgs aptieku skaits atrodās lielveikalu telpās, kuriem piekļuve bija ierobežota.

“Berlin-Chemie/Menarini Baltic” Latvijā galvenokārt piedāvā recepšu zāles sirds un asinsvadu sistēmas, vairogdziedzera un diabēta slimību, reimatisma un HOPS pacientu ārstēšanai. Uzņēmuma sortimentā ir arī bezrecepšu medikamnti gremošanas veicināšanai, pretsāpju, pretiekaisuma un uroloģiskie līdzekļi.

“Berlin-Chemie/Menarini Baltic” apgrozījums 2020.gadā bija 11,245 miljoni eiro un peļņa 853 641 eiro.

Uzņēmums reģistrēts 1998. gadā, un tā pamatkapitāls ir 2845 eiro. “Berlin-Chemie/Menarini Baltic” pieder tāda paša nosaukuma uzņēmumam Lietuvā.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.