Sākums » Interesanti » Bijušais veselības ministrs Belēvičs pieteicies konkursā uz LTRK padomes prezidenta amatu

Bijušais veselības ministrs Belēvičs pieteicies konkursā uz LTRK padomes prezidenta amatu

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs pieteicies konkursā uz Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes prezidenta amatu, kā arī pieteicis savu kandidatūru padomes locekļa amatam, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Belēvičs aģentūrai LETA apstiprinājis, ka ir pieteicies konkursā uz abiem amatiem. “Uz abiem amatiem ir konkurence, un uz vienu amatu vidēji konkurē divi cilvēki,” sacījis Belēvičs, piebilstot, ka konkurenci vērtē pozitīvi un arī savas izredzes uzskata par labām.

Belēvičs arī izteicis aicinājumu LTRK biedriem 20.martā piedalīties LTRK padomes vēlēšanās un izdarīt savu izvēli. “LTRK ir ļoti liela organizācija, kurā šobrīd ir apmēram 2250 biedri. Parasti uz šādām vēlēšanām ierodas mazāk nekā 10% biedru. Tā kā pastāv alternatīvas par ko vēlēt, būtu labi, ja atnāktu liels skaits vēlētāju un izdarītu savu izvēli,” paudis bijušais veselības ministrs.

Jau ziņots, ka LTRK padomes locekļu un/vai padomes priekšsēdētāja amatam varēja pieteikties, iesūtot CV un pieteikuma anketu līdz 1.martam.

LTRK informējusi, ka padomes prezidenta amatam nākamajiem trim gadiem ir pieteikušies divi kandidāti, savukārt uz LTRK vēlētājiem padomes locekļu amatiem ir pieteikušies 23 kandidāti, no kuriem astoņi tiks ievēlēti. Kopumā pieteikšanās aktivitāte ir vērtējama kā samērā liela.

Jauno LTRK padomi plānots ievēlēt kopsapulcē 20.martā.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība. LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju – intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*