Sākums » Farmācija » Birža atjauno tirdzniecību ar “Olainfarm” akcijām

Birža atjauno tirdzniecību ar “Olainfarm” akcijām

Biržas “Nasdaq Riga” valde no šodienas, 4. aprīļa, nolēmusi atjaunot tirdzniecību ar zāļu ražotāja AS “Olainfarm” akcijām, kā arī atsaukt piemēroto uzraudzības statusu, pausts biržas paziņojumā.

Kā norādīts biržā, trešdien “Olainfarm” izplatīja paziņojumu par pirmdienas ārkārtas akcionāru sapulcē pieņemtajiem lēmumiem. Biržas ieskatā, tādējādi beiguši pastāvēt apstākļi, pamatojoties uz kuriem bija apturēta tirdzniecība un piemērots uzraudzības statuss.

Vienlaicīgi “Nasdaq Riga” valde nolēmusi atcelt visus “Olainfarm” akciju pirkšanas vai pārdošanas uzdevumus, kas biržas sistēmā bija ievadīti pirms 1.aprīļa tirdzniecības apturēšanas.

Birža lēmumu apturēt tirdzniecību pieņēma pagājušajā piektdienā, 29.martā.

Kā ziņots, otrdien Uzņēmumu reģistrs apstiprināja izmaiņas “Olainfarm” valdes un padomes sastāvā, kā rezultātā turpmāk uzņēmuma padomi vada ekonomists Gundars Bērziņš, tās sastāvā iecelts arī Jānis Buks, kurš būs padomes priekšsēdētaja vietnieks, Kārlis Krastiņš, Andrejs Saveļjevs un Haralds Velmers. Šādā sastāvā padomi pirmdien iecēla akcionāri, kuriem kopumā pieder 61,5% akciju.

Savukārt jaunieceltā padome savā pirmajā sapulcē, kas notika pirmdien, uzreiz pēc jaunās padomes apstiprināšanas, lēma veikt izmaiņas “Olainfarm” valdē, proti, pašreizējo valdes locekli Ingu Krūkli mainīt pret Lauri Macijevski, kurš jau iepriekš bijis “Olainfarm” valdes loceklis.

LETA jau vēstīja, ka iepriekš “Olainfarm” padomē strādāja Pāvels Rebenoks, Mārtiņš Krieķis, Daina Sirlaka un “Olainfarm” bijušā īpašnieka Valērija Maligina, kurš mira 2017.gada decembrī, vecākā meita Irina Maligina.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.